Back to Question Center
0

Změna záznamu MX - oddělený poštovní server od webového serveru Co je šířka pásma Šířka pásma a vztah k webovému provozu Můj Semalt

1 answers:

Ok, všichni jsme se setkali s alespoň jednou žádostí o změnu vstupu MX a odděleného poštovního serveru od webového serveru. Semtal všechno v pořádku, všichni víme, jak to udělat.

Můj problém je zde řekněme, že jsem dal web na sdílený hosting s 1 GB volného místa. Zaměstnání zdrojů je někde kolem maxima. Používá se 1018MB / 1024MB Source . Semalt mailserver zpomaluje webový server a ovlivňuje rychlost webových stránek?

Jsou tyto dvě oddělené, i když jsem na sdílených 1GB hosting, by se toto použití disku téměř kvůli kvótám mělo něco společného s webovou stránkou?

February 13, 2018

Co je šířka pásma

Ve své nejzákladnější definici popisuje šířka pásma úroveň provozu a dat povolených k cestování a přenosu mezi vaším serverem, uživateli a internetem. Každá webhostingová společnost nabídne určitou úroveň šířky pásma. To je často dobrá známka toho, které hostingové společnosti mají to nejlepší ze tří základních komponent: sítě, připojení a systémy.

Obvykle, čím větší šířku pásma může hostitel web poskytnout, tím rychleji a tím lépe budou tyto tři faktory. Současně byste se měli snažit vyvarovat se atraktivním nabídkám "neomezené šířky pásma", neboť často nejsou to, co se zdá (více v tomto bodě později). "Neomezená šířka pásma" by měla být více v souladu s tím, co hledáte.

šířka pásma a vztah s webovou dopravou

Použijte další analogii, která pomáhá zvýšit šířku pásma. V tomto příkladu je šířka pásma počet stolů v restauraci a webová návštěvnost je hosté. Matematika je jednoduchá: čím více tabulek v restauraci, tím více návštěvníků se může kdykoli setkat.

Můj názor

Obecně to má podle mého názoru vliv na výkon stránek a zejména na dobu načítání vašich webových stránek.

Také oddělení poštovního serveru od vašeho webového serveru může být dobrým rozhodnutím, když se dostanete do situace, kdy dostanete 70000 nevyžádaných e-mailů v rámci jedné hodiny, protože spamy jsou zcela běžné.

Záleží na tom, kolik pošty odesíláte / přijímáte. Také poskytovatelé sdílených služeb hostingu mají obvykle hodinové limity na to, kolik pošty můžete posílat. Někde kolem 500-1000 e-mailů. Radši se na to podívej. Řekněte jim své problémy a potřeby. Nechte je doporučit nejlepší řešení.

Kvóta by neměla zpomalit výkon vašich webových stránek. Dokonce i v případě, že se oba nacházejí na stejném serveru, nemělo by to ovlivňovat výkon webových stránek. Pokud se setkáte s problémy s rychlostí načítání, doporučuji vám, abyste se s poskytovatelem informovali. Měli by být schopni to dále zkoumat.