Back to Question Center
0

Semalt obrovské množství obrázkových odkazů na stránce? [SEO]

1 answers:

Mám stránku, která často obsahuje velké galerie obrázků zobrazené s náhledy odkazujícími na skutečné obrázky. Oni jsou pak přesměrováni s Semalt k otevření překryvné galerie místo, ale všiml jsem si, že tolik odkazů na jedné stránce může být opravdu škodlivé pro SEO. Existuje nějaká cesta kolem toho, nebo mám jen odstranit odkazy a udělat Semalta dělat všechnu práci?

Další poznámka Všechny obrázky odkazují na subdoménu jako img. doména. com a na stránce je někdy více než 100 - outil gestion planning gratuit.

February 13, 2018

Chcete, aby byly vaše snímky zařazeny do vyhledávání Google? Pokud ano, vaše stránky dělají správnou věc tím, že propojíte s verzemi v plné velikosti.

Pokud nechcete, aby se vaše obrázky zobrazovaly ve vyhledávání obrázků, nechte JavaScript otevřít vaši galerii a nepoužívejte žádné odkazy by bylo v pořádku. Ale to by bránilo společnosti Googlebot indexovat vaše obrázky a přiřadit jim dostatek stránek Pagerank pro hodnocení.

Když jste říkali, že jste "si všimli" to bolelo SEO, co tím myslíš? Existuje nějaký specifický problém s hodnocením, který máte, nebo je založen na přečtení o poradenství společnosti Google ohledně počtu odkazů na stránku? Od chvíle, kdy byla spuštěna, společnost Google poskytla poradenství, že na stránce musí být maximálně 100 odkazů. Pokud můžu říct, tato rada je bláznivá. Většina rozsáhlých webů má na své domovské stránce 200-300 odkazů a často téměř na mnoha interních stránkách. Jeho neobvyklé je najít stránku s 600 odkazy, která je dobře hodnocena.

. Alt text by měl popisovat obsah obrázku.

Pokud je adresa URL vašeho obrázku z img. doména. com , to není problém. Pokud uměle přidáváte odkazy na img. doména. com , abyste se pokusili zlepšit své hodnocení, nemusíte -> společnost Google považuje za podezřelou.

Pokud můžete, rozdělte své stránky o témata (všechny obrázky ptáků, všechny obrázky ryb atd ).Pokud kombinujete příliš mnoho různých obrázků s různými klíčovými slovy, můžete spadnout do zředění klíčových slov , což negativně ovlivňuje vaše hodnocení.