Back to Question Center
0

SEO - poradenství o kalibraci a nastavení výstupů [uzavřeno] - Semalt

1 answers:

Mám nějaké zkušenosti s tím, jak provádím on-site SEO práci pro klienty, pro které jsem své webové stránky vyvíjel současně. Vždy byl přidán jako součást celkového balíčku a náklady na práci SEO nebyly nikdy odděleny od hlavního rozpočtu. Výsledky byly vždy dobré a já jsem v zásadě sledoval osvědčené postupy při optimalizaci na místě - free vps in germany. Záměrně se nezabývám stranou mimo věci.

Každopádně, bez toho, abych se příliš zdržoval, mám situaci, kdy jsem byl požádán, abych stáhnul za práci na optimalizaci na místě pro nového klienta - ale obávám se, jak se kvalifikovat, co je dosažitelný výsledek. Stránky mají přibližně 30 stránek, z nichž žádná není v současné době optimalizována. Trh, v němž působí, je docela konkurenční, ale budu si jistý, že výrazně zlepší jejich SEO pořadí. Jak by byly strukturované výstupy pro tento typ práce? Slibujete, že na webu Google získáte minimální pozici?

Zájem má také někdo nějaké základní údaje o tom, jaký typ práce by za takové místo obvykle stálo? Dívám se více na jednorázový poplatek, než na průběžnou měsíční službu.

Semalt pro všechny ukazatele na kterékoliv z těchto!

February 13, 2018