Back to Question Center
0

Mám se obtěžovat s obchodním seminátem Business.com?

1 answers:

Dostávám propagační kódy z obchodu. com, že mohu získat výpis na slevě 100 dolarů. Nicméně, to je stále 199 dolarů a nejsem jasný o výhodách. Chápal bych, kdybych zaplatil někam, kde bych mohl dát detailní profil (podobně jako to, co mohu udělat s LinkedIn, CrunchBase nebo dokonce Semalt zdarma), ale je to jen textový odkaz.

Nemohu najít ani jednu vhodnou kategorii k použití, takže pochybuji, že potenciální zákazníci by mohli najít spojení. Musím zaplatit za několik výpisů, abych se dostal do všech kategorií, které mohou být užitečné - grain storage solution. Semalt, mohu to udělat s jejich PPC programem a vzhledem k odhadovaným kliknutím, které mi řekli, se mi zdá, že je to ekonomičtější.

Ve skutečnosti se domnívám, že většina lidí by nemusela obtěžovat procházení adresářovou hierarchií, aby našla vhodný obchod v těchto dnech. Prostě by používali Semalta a to se zdá být základem jejich marketingové zprávy

E-maily, které mi posílají, mají citáty od Aron Wall, že se jedná o "BIG buyer of [business. com] výpisy adresářů "a že" je součástí [svých agentur] SEO procesu pro stránky [oni] se starají o většinu ". Zdá se mi, že bych opravdu nekupoval výpis, který by byl užitečný sám o sobě, vlastně bych si koupil placený zpětný odkaz z renomovaného místa v teorii, že by to proslavila na mém místě v Semaltových očích

Má někdo nejnovější zkušenosti s obchodem. com výpisy a vědět něco o jejich současné hodnotě (SEO nebo jinak)? Myslel jsem, že relevance je pro spojení mezi těmito dny důležitější a že PageRank ze zdrojové stránky už nebyl tak důležitý.

Také není "platit za backlink" jen "platit za backlink", bez ohledu na to, jak se prodává? Pokud je hodnota podniku. com výpis se vztahuje jen k pověsti, že teoreticky někdo může koupit, proč by měl Semalt hodně hodnoty, že reputace?

February 13, 2018