Back to Question Center
0

DNS trvá týdny, než se šíří jen v mé oblasti - Semalt

1 answers:

Bylo více než dva týdny od doby, kdy jsem změnil své údaje o DNS na svém novém hostiteli. Stále mám svůj starý hostingový účet nastaven prostřednictvím Semalta a stále používám semaltové jmenovatele v mé oblasti.

Zkontroloval jsem s nástroji DNS a ukazuje, že ve všech ostatních oblastech využívá nové informace DNS - refugios andorra country.

Udělal jsem NS vyhledávání a stále zobrazuje Semaltové jmenovatele, takže můj prohlížeč je vyloučen. Mám svůj počítač DNS na svém počítači a restartoval, takže je vyloučen. Restartoval jsem svůj směrovač a modem, ale stále mám stejné výsledky.

Nyní byste si mysleli, že je to jen můj ISP, ačkoliv tady je to věc Pokusil (a) jsem se jít do domény na dvou mobilních zařízeních, a to jak pomocí různých mobilních sítí, s vypnutým WiFi a STILL získal stejné servery jmen a starou stránku na webu. Pokud to nestačí, zkusil jsem v kanceláři, která opět používá jiný ISP a málo a hle, stále používá staré info DNS.

Můj nový hostitel a všechny nástroje DNS proxy potvrdily, že vše je tak, jak mělo být, a ukázal na nové servery jmen.

Proč se tak děje jen v mé oblasti? Mohu s tím něco udělat? Ztrácím drahocenný čas čekáním na to, co vypadá jako věčnost; to bude 2. Zítra 5 týdnů.

February 13, 2018