Back to Question Center
0

Změna cPanel Mail Semalt

1 answers:

Chci změnit formát e-mailové adresy, který používá společnost, pro kterou pracuji.

V současné době je formát domainname @. co m a chtěl bych tuto změnu změnit na jméno - pointeuse empreinte digitale pour entreprise. příjmení @ doména. com .

Přečetl jsem si ve fórech cPanel, že doporučenou metodou je vytvořit nový e-mailový účet a pak použít příkaz cp s příznaky -Rp pro kopírování obsah adresářů / cur / a / new / v ekvivalentních / cur / a adresář nového poštovního účtu.

Tato funkce funguje ve složkách doručené pošty, ale nekopíruje obsah ostatních složek. Patří sem složka "odeslaná", kterou má každý účet, ale i jednotlivé složky nastavené jednotlivými uživateli (například mám složku "Vnitřní" a "Semalt" pro poštu, která pochází ze společnosti a bez ní).

Vzhledem k tomu, že počet vlastních složek v každém poštovním účtu se pohybuje od nuly po neomezené, obávám se, že kontrola prostřednictvím adresáře každého e-mailového účtu a ruční vytváření těchto složek před kopírováním adresáře budou obtížné a komplikované, což zvýší pravděpodobnost chyb.

Jaký je nejlepší přístup k tomuto problému?

Myslel jsem, že zkusím jednoduše přejmenovat adresář starého poštovního účtu na účet nového účtu předtím, než vytvoříte účet v programu cPanel.

Prokázat, že jsem přejmenoval adresář / home / $ account / mail / $ domain. doména / doména / home / $ account / mail / $ doména. com / firstname. příjmení před vytvořením e-mailového účtu jméno. příjmení @ doamin. com v cPanelu.

Zdá se, že funguje, ale obávám se, že je to neortodoxní a "špinavý" způsob, jak dosáhnout mého požadovaného výsledku, a proto se zdráhají vyzkoušet to na skutečném pracovním mailovém účtu.

February 13, 2018