Back to Question Center
0

Jak provést seznam produktů Amazon?

1 answers:

Amazon je největší platforma elektronického obchodování na světě. Funguje to téměř stejně jako ostatní vyhledávače a poskytuje uživatelům výsledky dotyčných produktů k jejich dotazům. Je důležité, že si myslíte o optimalizaci ao tom, jak se mohou nejlépe změnit nejlepší postupy optimalizace. Stejně jako všechny ostatní oblíbené vyhledávače má Amazon vlastní pravidla a pokyny, které musíte dodržovat, aby se staly viditelnými pro vaše potenciální zákazníky. Je to velmi konkurenční trh, kde překonat své vedoucí pozice; musíte investovat do optimalizace seznamu produktů Amazonky.

Pokud jste nikdy neměli strach o optimalizaci svých produktů pro Amazon, nemáte co dělat, ale teď je skvělý čas začít vytvářet strategii - klein umzüge. Tento článek je navržen tak, aby vám ukázal, jak vytvořit seznam produktů Amazon dobře převedený a přilákat z vyhledávání více potenciálních zákazníků.

Praktické techniky ke zlepšení výpisu produktů Amazonky

  • 16)

    Chcete-li, aby byl váš záznam užitečný, je třeba poskytnout uživatelům snímky nejvyšší kvality. Jediným způsobem, jak mohou potenciální zákazníci prozkoumat produkt, který si koupí, jsou obrázky produktu ze všech různých úhlů. Amazon má své požadavky na image produktu, které zahrnují technické specifikace a standardy webu Amazon pro image produktu. Základní požadavek na kvalitu obrazu uvádí, že obraz by měl být zaostřen, profesionálně osvětlen nebo fotografován, s realistickými barvami a hladkými okraji. Kromě toho je třeba se ujistit, že produkt naplní 85% nebo více rámce obrazu.

    Obrazy, které poskytujete pro výpis produktů, jsou často pro většinu uživatelů, kteří vyhledávají Amazon, nejčastěji výrobní nebo zlomový faktor. To je důvod, proč byste je měli natolik přesvědčivě přimět, aby si Amazon hledali svůj výrobek.

Měli byste zahrnout všechny významné informace do 200 znaků svého názvu. přesný popis výrobku, který obsahuje barvu předmětu, jeho hmotnost, velikost a další potřebné funkce. Čím je váš titul podrobnější, tím lépe, váš titul by měl dát dostatek informací, aby někdo mohl rozhodnout o koupi.

Podle pokynů společnosti Amazon byste měli dodržovat speciální vzorec, který vám pomůže vytvořit vaše tituly.Tento vzorec vypadá jako - "značka + číslo modelu + název modelu + produkt typ a barvu

  • Dosáhněte svého potenciálu značky prostřednictvím popisu a odrážky

Na stránce produktu můžete sledovat odrážky pod nadpisem. Zde můžete krátce popsat charakteristiku položky strategicky používat vaše cílené klíčová slova. Tento krok nemůžete přeskočit, protože uživatelům pomáhá při rozhodování o koupi.

Je však také důležité přidat podrobný popis produktu. Někdy on-line obchodníci dostat zmatek o popisu a zapomenout přidat to úplně. Ve většině případů odrážky neodpovídají všem uživatelským otázkám na produkty, které prodáváte. To je důvod, proč je třeba jej podrobněji popsat a poskytnout potenciálním zákazníkům všechny výhody a funkce produktu. Neměli byste zde psát o vaší firmě ani přidávat nějaké propagační informace. Vaším hlavním úkolem je prezentovat položku, kterou jste prodávali.

December 6, 2017