Back to Question Center
0

Semalt definuje skvělé nástroje pro extrahování textů z dokumentů HTML

1 answers:

Text v dokumentu HTML je specifický typ obsahu mezi různými HTML tagy ( ,,,). Existují různé komplexní a výkonné programy, které mohou pomoci při sklizni všech typů dat, včetně textů, obrázků a odkazů. Kromě toho mohou být všechny extrahované údaje převedeny do strukturovaného a uživatelsky přívětivého formátu - trade in old computer for new. Kromě toho se nepotřebujete naučit žádné kódy, protože tyto nástroje jsou dobré pro každého, kdo nemá schopnost kódování nebo zkušenosti.

1. Import.io:

Import.io je jeden z nejlepších, nejpopulárnějších a nejužitečnějších nástrojů, které mohou fungovat v režimu Magic. Nástroj je poměrně populární kvůli uživatelsky přívětivému rozhraní. Pomocí nástroje Import.io můžete odkazovat na adresu URL a program vám řekne a rozkročí informace. Obsahuje obsah ve formě tabulky a obsahuje různé možnosti předběžného načítání. Data mohou být stažena ve formě JSON nebo mohou být uložena přímo na pevný disk.

2. Octoparse:

Octoparse extrahuje všechny typy dat, organizuje je ve strukturované podobě a pomáhá rozlišovat mezi nestrukturovanými a strukturovanými daty. Stačí, abyste program informovali, co mám dělat a jak extrahovat data v hloubce i šířce. Chytá textová data, která se skládá z řetězců. Tento program nepodporuje textové soubory, videa, zvukové klipy a obrázky.

3. Uipath:

S nástrojem Uipath je snadné automatizovat vyplňování formulářů, navigaci a tlačítka kliknutí.

4. Kimono: (

16)

Kimono pracuje se škrábáním newsfeed a ceny.To je přesný a pokročilý nástroj pro extrahování textu z HTML dokumentů.Všeobecně, Kimono může vytáhnout různé datové formuláře.

5. Screen škrabka:

Scraper je další užitečný nástroj pro extrakci dat, který může poskytovat čisté a čisté údaje, stejně jako řešení potíží s uspořádáním dat. málo drahý a jeho bezplatná verze přichází s omezeným počtem možností a funkcí.

6. Scrapy :

Scrapy je jedním z nejvýkonnějších, špičkových a úžasných webových prohledávacích a datových rámců. Používá se pro procházení více webů a získání strukturovaných i nestrukturovaných dat podle vašich požadavků. Pomáhá monitorovat a automatizovat kvalitu dat a zajišťuje nejlepší výsledky pro vaše podnikání online.

7. Scraper Wiki:

Stejně jako jiné podobné programy, Scraper Wiki přichází s mnoha možnostmi. Pro získání nejlepších výsledků z tohoto programu nepotřebujete žádné kódovací schopnosti. Můžete extrahovat nejen běžné webové stránky, ale i celou Wikipedii pomocí Scraper Wiki. Podporuje PHP, Python a Ruby.

Doufejme, že jste našli něco, co stojí na seznamu, a doporučujeme vám sdílet tyto skvělé nástroje se svými přáteli.

December 6, 2017