Back to Question Center
0

Semalt sdílí seznam nejlepších webových software pro škrábání

1 answers:

Webové škrabáky nebo extraktory používají on-line obchodníci a programátoři, informace soukromě z webu soutěžícího, jako jsou dobře zaměřená klíčová slova, e-mailové adresy, zdroje návštěvnosti a cenné odkazy. Tento typ dat poskytuje obchodníkům a správcům webu možnost srovnávat ceny různých produktů, provádět on-line výzkum, indexovat své webové stránky pro lepší hodnocení vyhledávačů a vytvářet kvalitní zpětné odkazy.

Nejlepší software pro škrábání webových stránek:

Bezpodmínečně můžeme zmínit, že existuje řada programů pro získávání a škrábání webů jak pro soukromé, tak pro komerční účely. Nástroje jako Google Web Scrapers, YahooPipes a Outwit jsou už dlouho používány na internetu - cleito tank 120 coils. Nyní je čas podívat se na seznam nejnovějších a nejmocnějších webových extraktorů a škrabáků.

HarvestMan:

HarvestMan je slavný webový prohledávač napsaný v Pythonu, který slouží ke stahování souborů z konkrétních webových stránek. Můžete určit, které webové stránky chcete extrahovat a nejnovější verze aplikace HarvestMan provede během několika sekund požadovanou úlohu. Je nejlépe známá pro své uživatelské pravidlo a má více než šedesát možností přizpůsobení a funkcí, ze kterých může profitovat. Je pravda, že HarvestMan je skvělá rada a multithreaded program, ale vaše první instalace nebude snadná.

Grabber obsahu:

Content Grabber je webový crawler, škrabka a extraktor. Je neuvěřitelně slavný, škálovatelný a robustní, nejlépe známý díky uživatelsky přívětivému rozhraní. Tento software má všechny funkce a vlastnosti, které najdete pouze při importu..Jsem rád prémiové nástroje. Grabber Content dokáže extrahovat jak text, tak obrázky, aniž by došlo k ohrožení kvality. Může být bez problémů integrován s dokumenty Google Docs, Dropbox a Google. Má schopnost extrahovat data ze všech webových stránek a přeměnit je na vlastní formu.

Mozenda:

Mozenda je vynikající pro komerční použití, začínající, programátoři, vývojáři a marketingové sociálních médií. Tento jedinečný a výkonný nástroj je navržen pro snadné a rychlé získávání dat. Pomáhá procházet nebo indexovat stránky a má rozhraní point & click. Navíc jeho síla mraku může skenovat, ukládat, řídit a organizovat data bez problému, díky Mozendově back-end hardwaru, který umožňuje globálním uživatelům.

Needlebase:

Různé organizace od začínajících společností až po vládní agentury mohou ukládat data ve formátu pro vyhledávání pomocí Needlebase. Jedná se o jeden z nejúžasnějších a užitečných webových crawlerů a škrabáků na internetu. Tento software pomáhá pohodlně procházet seznamy dat a různých webových stránek. Chytání užitečných informací z Internetu není nikdy možné bez tohoto úžasného programu. Zatímco to škrábání nebo procházení webu, můžete sledovat, jak Needlebase plní své funkce a jak to strukturuje vaše stránky.

ScrapeBox:

Nakonec ScrapeBox je výkonný a užitečný program pro extrahování, škrábání a procházení webu. Je široce používán SEO odborníky, webmastery, a on-line marketingu. Někteří spamátoři a hackeři také využívají tento program k získání dat z velkého množství webů a blogů okamžitě. Chytne ID e-mailu, kontroluje vaše stránky, hodnot zpětných odkazů, exportuje adresy URL, ověřuje vaše proxy servery a poskytuje čtenářům výkonné RSS kanály.

December 6, 2017