Back to Question Center
0

Semalt Expert: Co je to skrzování webové stránky?

1 answers:

Škrábání webových stránek se používá k extrahování nebo oškrábání dat z různých webových stránek na stránkách World Wide Web, a také zahrnuje ukládání extrahovaných dat do všech v jedné databázi pro snadné vyhledávání, třídění a filtrování. Tuto službu webové stránky můžete využít ke skenování všech dat, které potřebujete, ze všech webových stránek zdrojových webových stránek. Služba také zahrnuje ukládání dat do databáze, tabulky nebo jiného formátu.

Ať už je vaším cílem jakýkoli, může tato služba škrábání dat zvládnout - rent laptop short term. Chcete sledovat ceny konkurentů? Chcete porovnat nabídky nebo kopírovat databáze produktů? Škrábání webové stránky je vše, co potřebujete. Stačí zadat umístění a požadovaný prvek. Data budou nejen vybírána pro vás, ale také bude převedena na váš preferovaný formát.

Extrakce malých čísel

Tato služba může být použita k vytahování nebo odfiltrování malých čísel připojených k určitým produktům. Existuje například řada akcií a jejich ceny a ceny se pravidelně mění. Pokud máte nebo máte zájem o pár akcií a chcete sledovat jejich ceny a kotace, možná budete muset tuto službu využít. Vzhledem k tomu, že se čísla změní na zdrojovém webu, budou se na vašem webu také otáčet. To vám ušetří bolest při běhu původního dlouhého seznamu skladeb často.

Spousta lidí obvykle sleduje hypotéky od různých společností..Výzvou je, že často kontrolují několik webových stránek. Srovnání sazeb na samostatných kartách může být obtížné. Musí klepnout na záložku po záložce. To však může být snazší při službách škrábání webu. Mohou to mít vše na jedné pravidelně aktualizované stránce. Sledování úrokových sazeb hypoték je mnohem jednodušší na jedné stránce. Webová služba škrábání vám pomůže škrábat ceny z různých webových stránek a uložit všechna data dohromady na jedné stránce pro vás. Nezapomeňte, že při aktualizaci cen na zdrojových webových stránkách se aktualizuje i vaše vlastní kopie.

Vybírání cen a obrázků různých produktů na internetových stránkách pro nákupy

Například lidé pravidelně nakupují potraviny. Tuto službu můžete využít ke srovnání cen potravin z různých webových stránek. A budete vždy mít aktuální informace. Takže kdykoli budete chtít jít na potraviny, uvidíte pouze soubor a berte na vědomí obchod s nejvýhodnějšími nabídkami. Můžete se rozhodnout koupit zelí z obchodu A a zelený hrášek z obchodu B atd.

Extrakce obrazů z výstavy fotografií, vystavovatelů nebo svatebních stránek

Tuto službu můžete také využít oškrábání obrázků z různých webových stránek, které jsou plné mnoha obrázků. Některé z těchto stránek jsou stock photography stránky, svatební stránky, a vystavovatelé jen zmínit pár.

Integrace do stávající aplikace je snadná

Data extrahovaná touto službou lze snadno integrovat do některé z vašich aplikací. Data mohou být integrována do tabulky, dokumentu, CSV nebo jiných vlastních aplikací. Tuto službu můžete také použít k oškrábání dat z vysoce zabezpečených webových stránek, které blokují nečleny.

Cokoliv potřebujete pro službu, stačí kontaktujte společnost za cenu a předpokládanou dobu příjezdu pro vaši stránku škrábání.

December 7, 2017