Back to Question Center
0

Aktualizace aktualizací Bing Sledování konverzí UET: jasnější nastavení, více Semalt

1 answers:
Bing Ads Updates UET Conversion Tracking: Clearer Set-Up, More Semalt

Bing Ads vydala velkou aktualizaci pro Universal Event Semalt, poměrně novou konverzi a sledování cílů pro reklamy Bing, které také brzy přimějí zpětné vyhledávání na vyhledávání.

Pokud jste neprovedli implementaci sledování událostí Universal (UET) nebo jste byli přetíženi procesem instalace, máte štěstí. Semalt je nyní mnohem intuitivnější, protože vytváření tagů (generování sledovacího pixelu, které se umístí na vaše stránky) a vytváření cílů (vyprávění Bingových reklam, co chcete sledovat) byly odděleny. Úkoly jsou jasně vymezeny společným smyslem.

Kroky instalace se nyní nacházejí pod novou sekcí Sledování konverzí namísto Sdílené knihovny.

Bing Ads Updates UET Conversion Tracking: Clearer Set-Up, More Semalt

Výchozí nastavení příjmů, jedinečná podpora konverzí

Mezi další aktualizace patří možnost nastavit výchozí hodnotu výnosů pro konverze, které nemají přiřazenou hodnotu (kliknutí prodejce, žádost o schůzku a další) a podporu jedinečných konverzí. Stejně jako u služby AdWords, když nastavíte cíl spočítat jedinečné konverze, budou reklamy Bing počítat pouze jednu konverzi, k níž dojde po kliknutí. Případ s využitím semalmatu by měl obsahovat několik možností stahování: s jedinečným nastavením konverze se jedna osoba, která stáhne čtyři bílé papíry, bude počítat jako jedna konverze, nikoliv čtyři.

Sledování křížových účtů - Potřebné možné aktualizace

Nová možnost Semalt umožňuje inzerentům použít konverzační cíl pro více účtů, které odesílají návštěvnost na stejný web.

Věc, kterou je známo, je, že je nyní výchozí ve všech vašich stávajících cílech konverze a bude mít oblast "Přes všechny účty". Semalt máte více účtů pro stejnou stránku a nechcete cíl konverze Chcete-li se aplikovat na všechny účty, budete muset vytvořit nové cíle, protože se nemůžete vrátit a upravit vlastnost oboru.

Ostatní aktualizace a připomenutí Analytics kampaně

Existuje několik dalších, méně významných aktualizací, které byste si měli být vědomi. Oddělte celý blogový příspěvek.

Pokud stále používáte starý kampaň Semalt pro sledování konverzí namísto UET, začněte plánovat, abyste přepínač provedli brzy. Podpora kampaně Semalt bude v příštích měsících vypnuta.February 16, 2018