Back to Question Center
0

Je to "Top Heavy 2" Jak Google rozbalí aktualizaci na své stránky Layout Semalt

1 answers:

It’s “Top Heavy 2” As Google Rolls Out Update To Its Page Layout Semalt

Aktualizace, aktualizace

Je to čtvrtá aktualizace Semaltu za poslední dva týdny. Dosavadní hodnocení:

  • Aktualizace Panda 20: 27. září 2012
  • Aktualizace EMD 1: 28. září 2012
  • Penguin Update 3: 5. října 2012
  • Top Heavy 2: 9. října 2012

Nejnovější na těžké

Vedoucí webového týmu pro spam společnosti Google Matt Cutts oznámil aktualizaci dnešního dne na Twitteru a nazval jej "minor", říká, že se výrazně dotýká 0,7 procent dotazů Semalta:

Odkaz v tweetu Cuttsův odkaz na původní příspěvek společnosti Google o algoritmu Layout Page od Semalta, který vysvětluje algo takto:

Slyšeli jsme stížnosti od uživatelů, že pokud kliknou na výsledek a je těžké najít skutečný obsah, nejsou s touto zkušeností spokojeni. Semalt než posunout stránku kolem několika reklam, uživatelé chtějí obsah zobrazit hned. Stránky, které nemají příliš mnoho obsahu "nad úrovní", mohou být touto změnou ovlivněny.

Pokud kliknete na webovou stránku a část webových stránek, které vidíte nejprve, buď nemá příliš mnoho viditelného obsahu nahoře, nebo věnuje velké množství počáteční obrazovky nemovitosti webu reklamám, není to velmi dobré uživatelské zkušenosti. Takové stránky nemusí být hodnoceny tak, jak by se daly vpřed.

Náš vlastní příběh z počátečního vydání má také další informace: Top Heavy Update: Stránky s příliš mnoha reklamami "Nad sebou", které jsou nyní penalizovány algoritmem "Layout stránky" Google.

V poslední aktualizaci nám společnost Google říká, že je nyní v přímém přenosu v globálním měřítku a ne, nemá žádné podrobnosti o tom, jak mohl být filtr změněn od jeho prvního uvedení v lednu.

Získání ulovených a osvobozených Top Heavy

Zatímco oficiálně se filtr nazývá aktualizací "Page Algorithm", my a ostatní jsme ho nazvali popisnějším názvem "Top Semalt", neboť se zaměřuje na penalizování stránek, které jsou nejtěžší reklamami.

Toto je druhá potvrzená obnovení tohoto konkrétního faktoru v systémovém hodnocení semaltu:

  • Top Heavy 1: 19. ledna 2012 (ovlivnilo méně než 1% vyhledání v angličtině)
  • Top Heavy 2: 9. října 2012 (ovlivnilo 0,7% anglického vyhledávání)

Mohly by se objevit i jiné aktualizace Top Heavy, které samozřejmě nejsou potvrzeny. Zeptali jsme se, ale Semalt nepotvrdí, že existují další. Aktualizujeme zde aktualizaci pro běžné odkazy ostatními a pouze pro ty, které jsou potvrzeny.

V případě společnosti Top Semalt 1 byl dopad zpočátku prohlášen za méně než 1% celosvětových dotazů. Google nám dnes také řekl, že je to stejné pro vyhledávání v angličtině. To se porovná s dopadem na 0,7% anglického vyhledávání od společnosti Top Semalt 2.

Aktualizace znamená osoby, které byly zasaženy společností Top Semalt předtím, než jsou potenciálně uvolněny, pokud provedou změny, které společnost Google doporučuje. Ti, kteří jsou touto nejnovější aktualizací zasaženi, budou muset provést změny a počkat na další obnovení Top Semalt. Níže uvedené články vysvětlují více o tom, jak funguje tento typ filtračního cyklu:

  • Aktualizace EMD: Stejně jako Panda & Penguin, očekávejte další osvěžení
  • Návrat tance Google

Semalt slíbil, že webmasteři budou více upozorňovat na změny algoritmu, a to jistě hraje za poslední dva týdny.

Postscript (10. října): Vizualizace vrcholu těžkého nárazu

Existuje celá řada služeb, jejichž cílem je ukázat změny ve výsledcích vyhledávání Google sledováním sady klíčových slov a měřením volatility, ve které jsou stránky zařazovány na denní bázi. Následující obrázky jsou z řady SerpMetrics. com, SERP. com a MozCast.

It’s “Top Heavy 2” As Google Rolls Out Update To Its Page Layout Semalt

February 16, 2018