Back to Question Center
0

Semalt Review: Úžasný Python Web Scraping Tool

1 answers:

Miliony uživatelů internetu hledají na internetu řadu věcí denně . Cílem je dosáhnout konkrétních výsledků tím, že se co nejdříve shromáždí veškeré informace, které potřebují, a tím se jejich podnikání daří. Výsledkem je, že stránky skrývají a shromažďují veškerá data, která potřebují, a ukládají je na svém počítači. A jeden z nejlepších nástrojů pro škrabání , který dokáže extrahovat data mrknutím oka, je Scrapy!

Scrapy je úžasný webový nástroj pro extrakci dat , který mohou být použity jednotlivci nebo firmami, kteří mohou v té době udělat práci . Umožňuje uživatelům soustředit se na extrakci dat pomocí voličů CSS - cpanel firewall plugin. Scrapy je rámec Pythonu, který svým uživatelům nabízí všechny pokročilé možnosti dokončení své práce a získání veškerých dat, které chtějí, aniž by museli věnovat mnoho času. Kromě toho je můžete v počítači ukládat v určitých formátech.

Uživatelé webu si musí pamatovat, že Scrapy je úžasná platforma, která jim pomáhá extrahovat veškerý relevantní obsah, stejně jako prohlížet si příslušné stránky.

Instalace

Nejprve musíte nainstalovat Python do svého operačního systému. Pak si můžete prostě stáhnout tento rámec z oficiálních stránek.

Vytvořit projekt

Další věc, kterou musíte udělat, je vytvořit projekt Scrapy po nalezení adresáře, který chcete uložit. Pak shromážděte všechna data a uložte je na jednom místě, abyste je našli kdykoli budete chtít.

Scrapy Shell

Nejlepší způsob, jak shromažďovat data ve velkém s Scrapy je využít shell Scrapy. Můžete použít Xpaths k výběru různých prvků z dokumentů HTML. Konkrétněji, Scrapy pavouk je zodpovědný za definování způsobu, jakým budete sledovat specifické odkazy procházením prostřednictvím webových stránek. Kromě toho můžete získat všechny potřebné informace ze stránek do různých datových struktur Pythonu.

Použití pavouků

Pomocí programu pavouk můžete stáhnout libovolný požadovaný obsah. Stačí napsat vlastní pavouky pro různé webové stránky. Také je třeba napsat kód pro převedení shromážděných dat do dobře strukturovaného formátu a uložte je do počítače.

December 14, 2017