Back to Question Center
0

Jak hodit produkty Amazon jako pro prodávající?

1 answers:

Není třeba říkat, že každý prodávající by měl vědět, jak hodit produkty Amazon tak, aby vždy zůstal na vrcholu vyhledávání. Myslím tím, že mít vysokou kvalifikaci je pravděpodobně jediný způsob, jak tam přežít, protože zlepšení vašich současných vyhledávacích pozic může přinést vaše produkty přímo na přední stranu vašeho cílového publika tam. Takže níže vám ukážeme, jak hodit produkty Amazon jako skutečný prodávající. Rychle projděte následující krok za krokem.

Jak hodit Amazon produkty

První krok: Určit vaše hlavní cílová klíčová slova

na Amazonu je naprosto odlišné od toho, co jsme měli pro hlavní vyhledávače, jako je Google samotný - ный ошейник для кошки. Znamená to, že pro identifikaci hlavních cílových klíčových slov a vytvoření počátečního seznamu pro ně budete muset použít nástroj Google Planner pro klíčová slova - především. Tímto způsobem nejen vytvoříte hlavní seznam cílových klíčových slov, s nimiž budete pracovat, ale získáte velký obrázek o všech obecných trendech využití klíčových slov.

Druhý krok: Upřesněte hlavní seznam do konečného kontrolního seznamu

Jakmile získáte hlavní seznam cílových klíčových slov, je čas, aby to bylo o něco kratší. Myslím tím, že je budete muset vylepšit do mnohem kratšího seznamu, který bude obsahovat pouze nejlepší z vašich klíčových slov, které musí vyhrávat, a kombinace vyhledávání produktů s dlouhými konci. Tímto způsobem doporučuji použít jeden z následujících nástrojů pro výzkum a návrh klíčových slov speciálně určený pro prodejce společnosti Amazon. Neváhejte a vyzkoušejte některý z nich - hlavně proto, že jsem je zkoušel jak pro vlastní optimalizaci seznamu výrobků na Amazonu. Koneckonců, je jen na vás, abyste se rozhodli, který z nich si vyberete.

  • Sellics - tento online pomocník bude obzvláště užitečný pro nejranější etapy vašich klíčových výzkumů. Pokud jde o mě, použil jsem Sellics během fáze brainstormingu. A všechno bylo docela jednoduché - všechno, co jsem tam potřeboval, bylo jen pro zadání několika hlavních cílových klíčových slov a dostalo se vám pomoc s cennými návrhy klíčových slov a užitečných tipů, které byly vytaženy přímo z nejbližších konkurentů na úrovni nika / kategorie na Amazonu.
  • Sonar - se ukázal jako nesmírně užitečný pro mě, když jsem ještě nevěděl, jak se řadí produkty na Amazon jako pro. Jednoduše řečeno, tento nástroj pro výzkum klíčových slov umožňuje každému prodávajícímu Amazonu objevit všechna klíčová slova a dlouhé kombinace, které jsou potřebné k tomu,. Stejně jako v případě nástroje pro klíčové slovo Sellics potřebuje sonar pouze jedno klíčové slovo, které má být vyplněno, aby vám poskytlo nejlepší odkazy na klíčová slova, které jsou podporovány cennými webovými metrikami, jako je průměrný odhad objemu vyhledávání, aktuální trendy využití atd.
December 22, 2017