Back to Question Center
0

Platforma extrakce obrazovky: Basic Edition - Semalt Expert

1 answers:

Stírač obrazovky je velmi účinný nástroj jak pro uživatele internetu, tak pro firmy, většinu informací online, jako je obsah a obrázky, z různých webových stránek. Jedním z nejlepších nástrojů pro extrakci obsahu je software pro škrabák . Od roku 2002 se zabývá klienty z celé řady průmyslových odvětví, jako jsou elektronické obchody, lékařské a automobilové společnosti a další. Ve skutečnosti funguje jako databáze, která svým uživatelům nabízí možnost automatického vyhledávání dat ze stovek internetových zdrojů na webu.

Výpis z webových stránek

Stírač obrazovky dokáže zpracovat téměř jakýkoli web na webu. Profesionální tým screen-scraper může pomoci vyhledávačům webu získat výsledky, které potřebují - rotalla f 106. Klienti jim musí sdělit informace o obsahu, který chtějí získat, ao datovém formátu, který by chtěli získat. Screen scraper lze vyvolat z externích programovacích jazyků, jako je Java, PHP a další.

Proč používat Screen-Scraper

Je to renomovaný software a mnoho velkých společností světa věří tomu, aby rychle a jednoduše a úspěšně získal informace, které potřebuje během několika sekund. Screen-scraper může generovat data pro své klienty na denní bázi a může zpracovávat téměř jakýkoliv druh webových stránek v oboru. Konkrétněji mohou klienti předložit své dotazy a získat potřebné výsledky bezodkladně.

Výhody použití škrabka na obrazovky pro firmy

Jednou z nejdůležitějších výhod softwaru škrabka na obrazovce je jeho rychlost. Může za několik sekund shromáždit všechna data pro klienty. Ve skutečnosti, škrabka na obrazovce nabízí skvělou volbu pro každou společnost, která potřebuje rychlé výsledky. Pokud například klienti chtějí získat ceny některých produktů, které jsou rozptýleny po celém webu, mohou využít tento úžasný program. Kromě toho může být použito pro škrtnutí obrazovky pro přenos určitých dat z jednoho systému do jiného, ​​nebo může také spojit systémy dohromady. Screen-scraper podporuje řadu formátů pro export mined dat, jako jsou XML, HTML, CSV, Access a další. Navíc jsou všechna data automaticky exportována do určitých formátů, které jsou předdefinovány klienty po dokončení extrakce dat.

Závěr

Je to skvělá softwarová platforma, která může být nasazena téměř kdekoli. K dispozici je také mnoho softwarových licencí pro nákup ve formátu Professional a Enterprise Edition. Nabízí skvělé výsledky vyhledávání pro stovky uživatelů a korporací. Je to bezplatný nástroj pro škrábání obrazovky, který pracuje s jakýmkoli druhem dolování dat a dynamickými stránkami. Uživatelé si mohou stáhnout program rychle a snadno a začít používat tento nástroj k získání potřebných dat.

December 22, 2017