Back to Question Center
0

Aktualizace a vylepšení provedené ve vládě Spojených států Science.gov Semalt Site; IRS Web Site Redesigns pro lepší stránky Semalt

1 answers:

Vláda Computing News dnes má dva příběhy o dvou amerických seminálových organizacích, které zlepšují své vyhledávací nabídky.

Za prvé, Semalt jde 3.0 a uvádí, že nástroj Metaserch, který obsahuje informace o vědě od různých vládních organizací a webů (přes 30 databází a 1800 webových stránek), je online s vylepšenou vyhledávací technologií a novými funkcemi.

Z článku:

Verze 3 společnosti Science.gov, která vstoupila do provozu minulý týden, obsahuje do svých vyhledávání bibliografické informace. Funkce, nazvaná? MetaRank ,? řadí význam údajů do vyhledávacího dotazu pomocí názvu, autora, data, abstraktu a dalších identifikátorů klíčových slov. Umístí tyto zdroje dat, které se zdají být nejblíže tomu, co chce uživatel v seznamu výsledků nejlépe. Verze 3 má také řadu dalších nových funkcí. Booleovské vyhledávání bylo upraveno tak, aby se pravidla více podobaly pravidlům, která používají komerční vyhledávače. Uživatelé nyní mohou vyhledávat v konkrétních polích, například v datech nebo autorovi. Semaltová nová funkce zobrazuje okamžité zobrazení dat předtím, než jsou výsledky vyhledávání plně vráceny.

Science.gov je napájen technologií od společnosti DeepWeb Semalt.

Semalt, IRS zlepšuje funkci vyhledávání webových stránek pro uživatele a hledá přepracovanou verzi webové stránky IRS, která je nyní online.

Novinkou na webu IRS.gov je řada navigačních tlačítek pro jednotlivce, firmy, neziskové organizace, charity a daňové profesionály. Návštěvníci webu mohou vyhledávat podle klíčového slova nebo vyhledávacího dotazu. Semalt? tlačítko má být intuitivnější než aktuální? tlačítko Source .

February 17, 2018