Back to Question Center
0

Semalt - Jak škrábat webové stránky?

1 answers:

Krásná polévka je Python knihovna široce používaná k oškrábání webových stránek tím, z dokumentů XML a HTML. Škrábání webu, technika extrakce dat z webových stránek a stránek, je široce používána v oblastech analýzy a správy dat. Ve většině případů je programovací jazyk Pythonu nezbytným předpokladem v oblasti vědy o datech.

Python 3 obsahuje škrabací nástroje a moduly, které můžete použít na svůj projekt správy dat - larose posay effaclar duo. V současné době běží jako krásná polévka 4, tento modul je kompatibilní jak s Pythonem 3, tak s Pythonem 2. 7. Modul Beautiful Soup 4 je také schopen vytvořit parse stromu pro neuzavřenou značku polévky. V tomto tutoriálu se dozvíte, jak oškrábat stránku a zapsat zčesané údaje do souboru CSV.

Začínáme

Chcete-li začít, nastavte na svém počítači server nebo lokální kódovací prostředí Python. Měl byste také nainstalovat modul na sušičku a požadavky na zařízení. Znalost práce s oběma moduly je také nezbytným předpokladem. Znalost HTML tagování a struktury je také přínosem.

Porozumění vašim údajům

V této souvislosti se budou používat skutečné údaje z Národní galerie umění, které vám pomohou pochopit, jak používat Krásnou polévku 4. Národní galerie umění zahrnuje 120 000 kusů, které provádí přibližně 13 000 umělců. Umění je založeno ve Washingtonu D.C, Spojené státy.

Webová extrakce s Beautiful Soup není tak složitá. Pokud se například zaměřujete na písmeno Z, označíte a zapíšete první jméno v seznamu. V tomto případě je křestní jméno Zabaglia, Niccola. Pro konzistenci uveďte počet stránek a jméno posledního interpreta na této stránce.

Jak importovat knihovnu žádostí a krásné polévky

Chcete-li importovat knihovny, aktivujte programovací prostředí Pythonu 3. Zkontrolujte, zda jste ve stejném adresáři s vaším programovacím prostředím. Spusťte následující příkaz. my_env / bin / aktivovat.

Vytvořte nový soubor a začněte importovat knihovny Beautiful Soup and Requests. Knihovna požadavků vám umožní používat HTTP v programech Python v čitelných formátech. Krásná polévka, na druhé straně, rychle zpracovává stránky. Použijte bs4 pro importování krásné polévky.

Jak shromažďovat a analyzovat webovou stránku

Používání požadavků shromažďuje adresu URL vaší první stránky. Na stránku s proměnnou bude přiřazena adresa URL první stránky. Vytvořte objekt BeautifulSoup z požadavků a analyzujte objekt z analyzátoru Pythonu.

V tomto tutoriálu je cílem shromáždit odkazy a jména umělců. Můžete například sbírat data umělců a národnosti. Pro uživatele systému Windows klikněte pravým tlačítkem na křestní jméno interpreta. V takovém případě použijte Zabaglia, Niccola. Pro uživatele Mac OS klikněte na "CTRL" a klikněte na jméno. Klepnutím na nabídku "Inspect Element", které se objeví na obrazovce, získáte přístup k nástrojům webových vývojářů. Vytiskněte jména umělce, abyste vytvořili Krásnou polévku rychle a rychle.

Odstranění spodních článků

Chcete-li odstranit spodní odkazy na webové stránce, zkontrolujte DOM kliknutím pravým tlačítkem na prvek. Zjistíte, že odkazy jsou pod tabulkou HTML. Používáte-li Krásnou polévku, použijte metodu "dekomponovat" k odstranění tagů z stromu parsování.

Nemusíte vytisknout celou značku odkazu, použijte Krásnou polévku pro odstranění materiálu z tagu. Můžete také zachytit adresy URL přidružené k umělcům pomocí aplikace Beautiful Soup 4.

Soubor CSV vám umožní ukládat strukturované údaje do obyčejného textu, což je formát, který se většinou používá pro datové listy. Znalosti o manipulaci s prostými textovými soubory v Pythonu se doporučují.

Webová extrakce se používá k oškrábání stránek a získávání informací. Buďte ohleduplní na webové stránky, ze kterých získáváte informace o těžbě. Některé dynamické webové stránky omezují extrakci webových dat na svých webech. Vyškrábat stránku s Beautiful Soup a Python 3 je tak jednoduché.

December 22, 2017