Back to Question Center
0

Semalt Expert: API nebo nejlepší způsob, jak škrábat data z webových stránek

1 answers:

Aplikační programovací rozhraní nebo rozhraní API umožňuje komunikovat s vaším softwarem a nástroji. Žijeme v rychle se rozvíjejícím světě, kde se vše rychle mění a chceme ušetřit čas a energii. Obyčejné nástroje pro extrakci dat mohou spotřebovat spoustu času a ztěžovat provozování on-line podnikání, ale API funguje jako hnací síla všech sociálních platforem. Pomáhá nejen vybírat užitečná data z webových stránek, ale také upravuje extrahovaná data a činí je čitelná a škálovatelná pro uživatele. Takže je bezpečné říci, že rozhraní API je pro programátory a kodéry správnou cestou pro komunikaci s jejich aplikacemi.

API se zabývá technickými stránkami:

Odborníci se domnívají, že API je přesný kód napsaný vědci v oblasti dat, který nám usnadňuje extrahování dat z velkého počtu webových stránek - linglong greenmax tekniikan maailma. Může se zabývat technickými stránkami a oškrábat jejich informace. Rozhraní API pro grafy Facebooku se například používají k získávání a oškrábání dat ze stránek, obcí a jiných podobných sítí Facebook.

API - Nejjednodušší způsob skartace dat

Pokaždé, když chceme přistupovat k datům konkrétní webové stránky, musíme používat rozhraní API. Na rozdíl od jiných programů a technik běžného extrahování dat rozhraní API okamžitě vykonává svou funkci a může vaše data škrábat ve více než 120 jazycích. Takže, ať už chcete vyškrábat informace z čínské webové stránky nebo chcete získat informace z japonského blogu, API bude okamžitě extrahovat nebo oškrábat podle pokynů.

Proč je API důležité pro firmy?

Pokud máte velké množství webových stránek a chcete získat data ze všech z nich během hodiny nebo dvou, API je skvělý způsob, jak to udělat. Prostě musíte otevřít API, abyste získali přesná data. Přínosy pro podniky jsou následující tři způsoby:

1. Firmy mohou vytvářet aplikace s rozhraním API

Společnost může vytvářet různé aplikace s rozhraním API bez kompromisů v oblasti kvality. Některé online společnosti prodávají nástroje a software a spoléhají se na získávání informací z otevřených rozhraní API, které jim pomohou zefektivnit jejich obchodní proces. Ve skutečnosti bez podnikového rozhraní API nemůže podnik růst a nemůže vytvářet pro své zákazníky užitečné aplikace.

2. Výzkum klíčových slov

API je pro podniky důležitý, protože umožňuje programátorům vytvářet úžasné nástroje pro škrábání webů . Tyto nástroje nám pomáhají provádět naše úkoly lépe. Například API založené na klíčových slovech nám usnadňují nalezení klíčových slov a frází pro naše webové stránky. Při odstraňování dat se rozhraní API stará o naše cílová klíčová slova a nemění je ani je nemění na výstupu.

3. Rozhraní API jsou dobré pro vývojáře a programátory

Vývojáři i programátoři mohou využívat rozhraní API a mohou svým zákazníkům nabídnout nejlepší možné příležitosti. Například společnost Reddit byla spuštěna jako mobilní aplikace a spoléhala se na řadu nástrojů a služeb pro extrakci dat, aby mohla zpeněžit. Reddit je nyní jedním z nejlepších zdrojů webového provozu. Pomocí rozhraní API můžete vytvářet fóra typu Reddit a za pár dní můžete zapojit stále více lidí.

December 22, 2017