Back to Question Center
0

Škrábání dat vysvětleno Semaltem

1 answers:
WebHarvy je oblíbený software pro škrábání dat
. Automaticky získává data z různých webových stránek a ukládá obsah do požadovaných formátů. S WebHarvy můžete škrábat data z webových stránek technologií, časopisů, zpravodajských míst, cestovních portálů a webů elektronického obchodu. WebHarvy obsahuje mnoho pokročilých funkcí, které nám umožňují snadno sbírat data z těžkých stránek. Některé z nejvýznamnějších funkcí jsou popsány níže - apivita whitening mask.

1. WebHarvy zmačká obrazy a videa:

S WebHarvy můžete snadno extrahovat data z vašich oblíbených obrázků a videí. Tento nástroj nejprve identifikuje povahu obrazu a škrází jej podle vašich požadavků. Zmapuje především informace z souborů PNG a JPG, ale můžete také extrahovat data z dokumentů PDF.

2. WebHarvy organizuje váš webový obsah:

Další charakteristickou vlastností WebHarvy je to, že organizuje váš webový obsah a pomáhá vám ho okamžitě publikovat. Stačí nakonfigurovat několik šablon a WebHarvy stáhne obsah na pevný disk pro použití offline. WebHarvy je vhodný pro lidi, kteří nemají programovací schopnosti a chtějí založit své podnikání.

3. Výkonný webový prohledávač:

Na rozdíl od jiných běžných nástrojů pro škrábání dat WebHarvy prochází vaše webové stránky a pomáhá vám zlepšit hodnocení vyhledávačů vašeho webu. V tomto nástroji můžete také vytvořit formuláře online a formuláře pro vyhledávače. Navíc WebHarvy pro vás vyhledá klíčová slova a vymaže vaše data, aniž by rušila klíčová slova s ​​dlouhým a dlouhým ocasem.

4. WebHarvy získává data z dynamických webových stránek:

Většina webových škrabáků nemůže extrahovat data z dynamických webových stránek a ponechat na výstupech mnoho chyb. Ale WebHarvy opravuje všechny chyby a pravopisné chyby z výstupu. Získává data z webových stránek AJAX a stáhne je přímo na pevný disk.

5. WebHarvy exportuje data v různých formátech:

S WebHarvy můžete exportovat data do formátu Excel, CSV, XML, JSON, SQL Server, Oracle, MySQL a OleDB. Navíc tento nástroj může exportovat data do aplikace Excel 2003 a Excel 2007. Data budou uložena automaticky v požadovaném formátu.

6. WebHarvy poskytuje ochranu proti spamu:

S WebHarvy můžete zajistit bezpečnost a soukromí na internetu. Tento nástroj nezpracovává data ze škodlivých webových stránek a poskytuje uživatelům úplnou ochranu proti spamu.

7. Naplánování návštěv webu:

S programem WebHarvy můžete naplánovat návštěvy webových stránek a můžete rozhodnout, kolik stránek chcete škrábat za hodinu. Tento nástroj může za 30 minut oškrabávat až 10 000 webových stránek a může denně provádět stovky projektů škrábání.

8. Hluboká integrace s jeho rozhraním API:

Tento nástroj pro škrábání webu má otevřené rozhraní API, které pomáhá snadno vytvářet a upravovat projekty škrábání webu. Můžete přizpůsobit jeho nastavení a můžete extrahovat data pomocí jediného API nebo více rozhraní API.

9. WebHarvy zjistí duplicitní data:

S WebHarvy můžete detekovat duplicitní obsah a okamžitě se ho zbavit. Je důležité, aby webmaster publikoval kvalitní obsah pro lepší hodnocení vyhledávačů. WebHarvy je automatizovaný nástroj, který detekuje duplicitní data a okamžitě je opraví, čímž usnadňuje práci.

10. WebHarvy - SEO přátelský nástroj:

S WebHarvy můžete oškrábat data z meta tagů, obrázků, interních a externích odkazů a atributů tagů. Jedná se o SEO-přátelský nástroj, který pomáhá zlepšit hodnocení vyhledávačů vašeho webu.

December 22, 2017