Back to Question Center
0

Scraper nástroj, který byste měli zvážit - vysvětlil Semalt

1 answers:

Google mapy škrabka je relativně nový, lehký, výkonný a všestranný nástroj. Vyjímá data z různých webových stránek a map Google a získává výsledky ve formátech CSV a JSON. Můžete efektivně zacílit obchodní webové stránky, telefonní čísla a e-mailové adresy s touto komplexní službou. Některé z jeho zvláštních rysů jsou diskutovány níže - trucos de fotografia reflex digital.

1. Odstraňuje data v několika podobách:

Pomocí Google map škrabky můžete vybírat města, PSČ, hodnocení, zeměpisné šířky, délky, otevírací dobu a obchodní názvy pohodlně. Tento extraktor pomáhá převádět surové data do organizované formy a šetří váš čas a energii. Pokud jste unavení sběrem a oškrábáním dat ručně a postrádáte dostatečné programovací schopnosti, musíte vyzkoušet Google mapy škrabkou, abyste získali svou práci.

2. K dispozici ve dvou vydáních:

Na rozdíl od jiných běžných služeb škrábání je škrabka Google Maps k dispozici ve dvou vydaných edicích: standardní vydání a demo vydání. Demo vydání vám umožní vyzkoušet tento software a využívat jeho služby po dobu až 15 dní. Jeho standardní vydání vás stálo 99 dolarů a odhaluje mimořádné výhody a funkce.

3. Cílové tisíce stránek každý den:

Jednou z nejvýraznějších vlastností Google škrabky mapy je to, že cíl je až 150.000 webových stránek denně a nic vám nic pro tuto službu. Tento nástroj je skvělý jak pro programátory, tak i pro neprogramátory a usnadňuje jim škrábání dat z více stránek, než si koupí placenou verzi.

4. Podporuje více formátů:

Tento pokročilý webový škrabák nebo extraktor dat uchovává vaše informace ve formátech JSON, RSS a CF; můžete otevřít požadované údaje v listu aplikace Excel nebo je importovat přímo do svého Disku Google.

5. Kompatibilní a spolehlivé:

Existuje velké množství softwaru a nástrojů pro škrábání dat , které nepodporují více prohlížečů. Na rozdíl od importu. io a Kimono Labs, Google mapy škrabka je kompatibilní se systémy Windows 7, Microsoft XP, Windows 8 a Windows 10. Kromě toho je kompatibilní se službami Google Chrome, Firefox a Internet Explorer a je spolehlivou službou.

6. Zobrazí výsledky přesně:

Chcete-li nepřetržitě sledovat a udržovat kvalitu dat během jejich škrábání, měli byste zkusit Google mapy škrabák. Tato služba umožňuje zobrazit data a opravit všechny drobné chyby vlastní. Dále nabízí možnosti pro zadání různých vyhledávacích kritérií a klíčových slov najednou.

7. Pracuje snadno a pohodlně:

Google mapy škrabka je snadno použitelný a má uživatelsky přívětivé rozhraní. Jakmile vyberete kategorii nebo zadáte klíčové slovo a umístění, stačí spustit vyhledávání a počkat na výstupy několik minut. Google map extraktor dat je vhodný pro všechny typy firem a vytváří čisté a čitelné soubory CSV okamžitě.

8. Extrahujte kdekoli a kdykoliv:

Tento nástroj můžete používat na vašem smartphonu, tabletech nebo počítačovém systému a můžete provádět své úkoly kdekoli a kdykoliv. Nemusíte se obávat jeho výsledků. Tento nástroj poskytne přesná data bez ohledu na typ zařízení, který používáte, a je vhodný pro volné pracovníky a podnikatele. Můžete dokonce škrábat žluté stránky a bílé stránky s touto službou.

December 22, 2017