Back to Question Center
0

Mohu rychle optimalizovat svůj zápis v Amazoně pro klíčová slova, abych se dostal k nejvyhledávanějším položkám?

1 answers:

Chcete-li nastavit sebe na úspěch, měli byste umístit a optimalizovat svůj Amazon výpis pro hlavní cílové klíčová slova (i. E. , ty jednotlivé klíčová slova a dlouhé kombinace, které se nejčastěji používají při vyhledávání produktů). Ale jak najít správná klíčová slova a optimalizovat Amazon výpis nejlepším možným způsobem? Věc je, že se hodně podobně jako Search Engine Optimization (SEO), pro optimalizaci Amazon výpis byste měli vybrat klíčová slova v nejvyšší poptávku hledání (i. E. , velký objem vyhledávání), v souladu s odpovídající úrovní konkurence klíčových slov (tj - valoris com mx. E. , poměrně snadno se hodí pro). Proto před tím, co budete muset zvolit správný nástroj pro klíčová slova. A níže vám ukážeme několik praktických schémat pro optimalizaci zápisu Amazonů pro správná klíčová slova a použití správného nástroje s prokázanou efektivitou. Tak pojďme dovnitř!

Začněte s Plánovačem klíčových slov Google

Vážně, tento základní nástroj pro výzkum klíčových slov, který dobře znáte téměř všechny odborné SEO, vám pomůže hodně optimalizovat výpis Amazon pro správná klíčová slova. Abych byl přesnější, doporučuji používat Plánovač klíčových slov Google ještě předtím - jen abyste měli velký obrázek o klíčových produktech cílových produktů a frázích vyhledávání s dlouhým ocasem. Tímto způsobem budete schopni porozumět všem globálním trendům jejich využití - nejen na samotném Amazonu, ale i na dalších podobných tržištích, jako jsou eBay, Walmart, Alibaba, atd.

Optimalizace Amazon výpis pomocí Professional Tool

Jakmile máte velký obrázek o hlavních cílových klíčových slov, je čas je vyzkoušet v akci. Myslím tím, že budete muset vybrat dobrý nástroj pro výzkum klíčových slov speciálně přizpůsobený pro optimalizaci zápisu do Amazonu. Mezi ostatními, mohu doporučit použít následující - KeywordTool. io a JungleScout. Otestoval jsem je, abych optimalizoval svůj vlastní seznam Amazonů pro hlavní cílová klíčová slova. Níže uvádíme stručný přehled pro každou z nich.

KeywordTool. io

Je skvělým nástrojem, jak dál pokračovat s některými skvělými nápady na klíčová slova. Stejně jako v Plánovači klíčových slov Google stačí zadat cílové klíčové slovo a získáte pomoc s rozsáhlým seznamem souvisejících vyhledávacích dotazů používaných živými zákazníky hledajícími stejnou položku nebo kategorii produktů. Co víc - KeywordTool. Io se zdá být opravdu skvělé, zvláště pokud jde o nalezení nejslibnějších kombinací klíčových slov s dlouhým ocasem. Zapamatujte si, že možnost automatického doplnění Amazonem vám nemůže vždy pomoci s těmito výrazy, proto použití tohoto nástrojem zaměřeného na specifické klíčové slovo může být skutečnou spásou pro každého začínajícího prodejce na Amazonu.

JungleScout

A tady se konečně dostáváme k věci - je to, že ani Plánovač klíčových slov, ani KeywordTool nejsou skutečně užitečné k pochopení pravděpodobně nejdůležitější věc - přesně to, která klíčová slova jsou pravděpodobnější, že vám vygenerují více tržeb na Amazonu. Proto doporučuji používat JungleScout, abyste zjistili, jak může být každé konkrétní cílové slovo,. Nebo byste ji mohli použít pouze pro křížový odkaz. Nakonec proveďte závěrečnou kontrolu pro každé potenciálně slibné klíčové slovo a ujistěte se, že je třeba, aby byl optimalizován výpis vašeho Amazonu, nebo zda vůbec není.

December 22, 2017