Back to Question Center
0

Jaký je nejlepší způsob, jak optimalizovat výpisy pro začínající prodejce Amazon?

1 answers:

Amazon je největší vyhledávač na světě, alespoň ten, který se zabývá online nabídkami prodeje produktů, které si můžete představit. A v tomto případě jste prodejcem nováčků, měli byste znát hlavní pravidla hry, takže přežití na tom skutečně přeplněném trhu se pro vás mnohem jednoduší. A nejlepší způsob, jak vytvořit pevný základ pro váš komerční pokrok, je optimalizace vašich výpisů Amazonů pro hlavní cílová klíčová slova tak, aby se vaše produkty nabízejí prominentně v produktech SERP. To je důvod, proč vám poskytnu několik stručných tipů a triků optimalizovat Amazon výpisy jako pro, i když stále vypadáte jako nováček prodejce, který bere jeho první kroky k úspěchu maloobchodníka konec tam - ubiquiti bullet m5 titanium.

Jak Optimalizovat Amazonové výpisy jako Pro

Předtím než se stane něco jiného, ​​řekněme to - optimalizace pro Amazon vždy začíná tvarováním perfektně upravené stránky detailů jakýkoliv produkt, který jste prodávali. Při vytváření těchto prvků na stránce s podrobnostmi o produktu je opravdu důležité, abyste byli přesní, ale plně důkladně napsali skutečně přesvědčivou stránku produktu, která by vedla každého potenciálního zákazníka ke konečnému nákupu zejména u vás a nikde jinde. Proto doporučuji utvářet hlavní prvky stránky s podrobnostmi o produktech, abyste optimalizovali výpisy z Amazonu takto:

  • Název produktu - by měl být vždy jedinečný a stručný. Udělat to jako přesné a lákavé Amazon je obecný styl pro produktové tituly, jak je to možné. Pokud tak učiníte, nezapomeňte - název produktu je nejlepším místem k nastavení hlavních cílových klíčových slov a dlouhých vyhledávacích frází v klesajícím pořadí jejich významu. Upozorňujeme však, že důrazně doporučujeme, abyste se vyhnuli duplicitním klíčovým slovům použitým jak v názvu produktu, tak prostřednictvím ostatních sekcí stránek produktů, které máte.
  • Body odrážky - tato část stránky s podrobnostmi o produktu je obvykle sestavena s pěti výkazy. Zajistěte, aby pokryly pouze ty nejdůležitější informace, aby popsaly hlavní vlastnosti / výhody vaší položky v prodeji. Ve skutečnosti je "ideální" seznam kuliček určen k opětovnému začlenění nejdůležitějších informací, které již byly oznámeny v názvu produktu.

  • Popis produktu - ve skutečnosti je to více rozšířená část vašeho seznamu kuliček. Tímto způsobem je popis produktu určen k tomu, aby vyzdvihl hlavní charakteristiky předmětu v prodeji a podpořil obecnými prvky jeho každodenního používání / údržby. Zvažte zahrnutí následujících prvků: rozměry produktu, vhodnost věku / dovednosti, obsah a podmínky pro produkt, stav původu atd.Všimněte si však, že byste zde nikdy neměli zahrnout informace o výrobci a cenách nebo jakékoliv údaje za účelem otevřeného propagace.
  • Obrázky výrobků - představuje množinu vizuálních obrazů, které poskytují další popis produktu a jeho obecný přehled, znázorňující každou stranu jeho hlavních funkcí a způsobů použití. V této části doporučujeme zahrnout šest nebo sedm přitažlivých obrazů produktů, které by měly být zcela přesvědčivé pro každého potenciálního zákazníka, který s vámi uvažuje o nákupu.
December 22, 2017