Back to Question Center
0

Mohu si poradit s odborníkem na seznamy Amazon?

1 answers:

Většina z nás (neříkat, že každý Amazon výpis expert) ví, že tento opravdu přeplněný online tržiště je v podstatě obří vyhledávač produktů. A věc je, že Amazon je pravděpodobně největší místo tohoto druhu, jaké kdy bylo nalezeno na webu. To znamená, že společná úroveň konkurence na trhu je opravdu vážná a dokonce i násilná - fidelity commercial real estate. Takže, jak přežít v tak nepříznivém stavu, který vládne na Amazonském online trhu? Věřím, že klíčem k obchodnímu úspěchu na Amazonu spočívá přímo v optimalizaci výpisu produktů pro správná klíčová slova pro cílení, takže můžete mít lepší online expozici při hledání zboží tam. A níže jsou některé rozumné prohlášení a chytré nápady z Amazon výpis expert pro vás řídit optimalizaci stránky na novou úroveň.

Tipy a triky pro optimalizaci od Amazon Listing Expert

Nejprve si ujděte - optimalizace výpisu produktů je probíhající proces, do konce. Myslím tím, že Amazonoví nejprodávanější výrobci a jejich běžné výpočty se skutečně zakládají na celkové výkonnosti v obchodování, v kombinaci se správnou cestou optimalizace výpisu produktů pro vyhledávání položek. A to je, že tento počáteční výpočet je neustále revidován, takže je aktualizován každou hodinu a odráží každou nedávnou prodejní historii každého produktu, který je v prodeji tam. A zde je několik základních tipů a triků, které budou známy nejen všem odborníkům na seznamy Amazonky, ale každým ambiciózním online obchodníkem nabízejícím jakýkoliv typ předmětů k prodeji. Takže, zde je to, co byste měli vědět o optimalizaci seznamu produktů Amazon, stručně.

Vezmeme-li obecně něco kolem 50 znaků pro vyplnění každého z vašich pěti vyhledávacích polí. A nejnáročnější věc je použití těchto limitů na míru moudře a děláte to nejlepší, abyste vytvořili co nejvíce jedinečných hledaných výrazů s dlouhými konci.

Individuální vyhledávací slova (ne fráze)

Relevance je jedním z primárních vyhledávacích faktorech známých každým Amazonem, seznam expert. Všimněte si však, že míra přesného znění textu je také silným faktorem hodnocení (založený na oficiálních pokynech pro hodnocení Amazon).

Zde jsou další silné faktory (kromě přesného shody textových dotazů), které byly vzaty v úvahu algoritmem hodnocení A9:

. celková historie prodeje;

2. nejnovější vývoj prodeje (měsíční, týdenní atd. );

3. konkurenční cena a výběr produktů;

4. aktuální dostupnost.

Podmínky hledání s dlouhými konci

  • Neztrácejte čas a úsilí opakovaně využívat žádné dlouhé ocasní nebo individuální hledané výrazy již zahrnuté v názvu produktu, stejně jako seznam bodů odrážky na stránce produktu.
  • Neváhejte zvážit jakékoli adekvátní synonyma a různé kombinace klíčových slov LSI, které mohou potenciálně využít mnoho živých zákazníků, kteří hledají stejný produkt.
  • Radši byste se vyhnuli používání uvozovek, obecně proto, že to bude snížit již omezenou délku pro každou sekci stránky produktu.
  • Neobtěžujte se všemi interpunkčními zvláštnostmi, jednotným / množným číslem, stejně jako jakékoli podobně příbuzné formulace - Amazon říká, že takové úsilí by bylo pravděpodobně zbytečné, protože jeho vyhledávač běžně zpracovává tyto kombinace stejným způsobem.
December 22, 2017