Back to Question Center
0

Semalt: Jak škrábat data z Craigslistu

1 answers:

Craigslist je pravděpodobně nejtěžší místo,. Avšak vhodný datový šrot r může tento proces méně frustrující. I když můžete snadno stahovat data z rozhraní API některých webů, rozhraní Craigslist API neumožňuje vytáhnout data pouze pro čtení. Místo toho umožňuje uživatelům odesílat data i hromadně. Můžete však i nadále Craigslist vyškrábat, pokud zvolíte správný nástroj pro škrabání - contemporary metal bar furniture.

Výběr správné Craigslist Škrabka

Vaším cílem je vybrat škrabka, která vám umožní shromažďovat všechny informace, které potřebujete. Můžete si vybrat buď bezplatnou škrabku dat nebo placenou.

Spořič dat zdarma

Scrapy je univerzální škrabací řešení, které vám pomůže vyškrábat Craigslist. Nabízí některé z nejlepších škrábacích služeb zdarma, a to nejen na Craigslistu, ale i na různých místech. Ať už chcete provádět základní nebo složité úkoly, stačí se obrátit na dokumentaci Scrapy a tutoriály, abyste to udělali.

Placené datové škrabky

Vizuální Web Ripper je výkonný škrabací nástroj, který vám umožní škrábat Craigslist. Grafické prvky a výukové programy škrabky umožňují velmi snadné použití. Skutečnost, že Visual Web Ripper je poměrně drahá, je pro některé uživatele problémem. Nicméně, je nabízena s bezplatnými životními aktualizacemi.

Která škrabka je nejlepší?

Pokud hledáte kvalitní škrabací služby, nebudete se pokazit výběrem některého z výše uvedených škrabáků.

A co shrabovače dat, které byly navrženy pro Craigslist? Zatímco to zní dobře, scrapery vytvořené pro Craigslist jsou omezené, protože je nelze použít na jiných stránkách.

Použití Proxy

Craigslist je agresivní detekce a zastavení škrabáků. Pokud si všimnete, že vaše IP adresa je zakázána, můžete svou identitu skrýt pomocí IP adresy proxy. Proxy skrývá vaši totožnost a akce, abyste mohli škrábat data , aniž byste si toho všimli.

Jak konfigurovat vaše proxy?

Konfigurace serveru proxy závisí na druhu škrabky, který chcete použít. Chcete-li nakonfigurovat program Visual Web Ripper, podívejte se na záložku "Proxy" a zadejte požadované informace.

Chcete-li nakonfigurovat nástroj Scrapy, musíte se obrátit na dokumentaci, jak konfigurovat server proxy. To je norma, pokud používáte bezplatnou škrabku dat.

Zavedení škrabky

Udělejte si čas a ujistěte se, že před nasazením nástroje nastavíte vše. Po kontrole nastavení nástroje spusťte škrabku a získáte všechna potřebná data z Craigslistu.

Craigslist Data Application

Craigslist data mohou být použity různými způsoby. Pokud například chcete koupit ojetý vůz, můžete oškrotit všechna data o ojetých automobilech, abyste mohli srovnávat jejich ceny a tak dále. Můžete také použít data Craigslist k vytváření potenciálních zákazníků, špionážních konkurentů a mnohem více. Jedná se pouze o několik způsobů, jak použít škrábané údaje.

Začínáme dnes

Nyní víte, jak oškrábat data z Craigslistu. Získejte dobrý škrábací nástroj a na Craigslistu najdete vše, co potřebujete!

December 22, 2017