Back to Question Center
0

Semalt: Jak škrábat data z Craigslistu

1 answers:

Craigslist je pravděpodobně nejtěžší místo,. Avšak vhodný datový šrot r může tento proces méně frustrující. I když můžete snadno stahovat data z rozhraní API některých webů, rozhraní Craigslist API neumožňuje vytáhnout data pouze pro čtení. Místo toho umožňuje uživatelům odesílat data i hromadně. Můžete však i nadále Craigslist vyškrábat, pokud zvolíte správný nástroj pro škrabání .

Výběr správné Craigslist Škrabka

Vaším cílem je vybrat škrabka, která vám umožní shromažďovat všechny informace, které potřebujete - jerseystoffe f?r erwachsene. Můžete si vybrat buď bezplatnou škrabku dat nebo placenou.

Spořič dat zdarma

Scrapy je univerzální škrabací řešení, které vám pomůže vyškrábat Craigslist. Nabízí některé z nejlepších škrábacích služeb zdarma, a to nejen na Craigslistu, ale i na různých místech. Ať už chcete provádět základní nebo složité úkoly, stačí se obrátit na dokumentaci Scrapy a tutoriály, abyste to udělali.

Placené datové škrabky

Vizuální Web Ripper je výkonný škrabací nástroj, který vám umožní škrábat Craigslist. Grafické prvky a výukové programy škrabky umožňují velmi snadné použití. Skutečnost, že Visual Web Ripper je poměrně drahá, je pro některé uživatele problémem. Nicméně, je nabízena s bezplatnými životními aktualizacemi.

Která škrabka je nejlepší?

Pokud hledáte kvalitní škrabací služby, nebudete se pokazit výběrem některého z výše uvedených škrabáků.

A co shrabovače dat, které byly navrženy pro Craigslist? Zatímco to zní dobře, scrapery vytvořené pro Craigslist jsou omezené, protože je nelze použít na jiných stránkách.

Použití Proxy

Craigslist je agresivní detekce a zastavení škrabáků. Pokud si všimnete, že vaše IP adresa je zakázána, můžete svou identitu skrýt pomocí IP adresy proxy. Proxy skrývá vaši totožnost a akce, abyste mohli škrábat data , aniž byste si toho všimli.

Jak konfigurovat vaše proxy?

Konfigurace serveru proxy závisí na druhu škrabky, který chcete použít. Chcete-li nakonfigurovat program Visual Web Ripper, podívejte se na záložku "Proxy" a zadejte požadované informace.

Chcete-li nakonfigurovat nástroj Scrapy, musíte se obrátit na dokumentaci, jak konfigurovat server proxy. To je norma, pokud používáte bezplatnou škrabku dat.

Zavedení škrabky

Udělejte si čas a ujistěte se, že před nasazením nástroje nastavíte vše. Po kontrole nastavení nástroje spusťte škrabku a získáte všechna potřebná data z Craigslistu.

Craigslist Data Application

Craigslist data mohou být použity různými způsoby. Pokud například chcete koupit ojetý vůz, můžete oškrotit všechna data o ojetých automobilech, abyste mohli srovnávat jejich ceny a tak dále. Můžete také použít data Craigslist k vytváření potenciálních zákazníků, špionážních konkurentů a mnohem více. Jedná se pouze o několik způsobů, jak použít škrábané údaje.

Začínáme dnes

Nyní víte, jak oškrábat data z Craigslistu. Získejte dobrý škrábací nástroj a na Craigslistu najdete vše, co potřebujete!

December 22, 2017