Back to Question Center
0

Jak najdu nejlepší klíčová slova pro Amazon?

1 answers:

Nastavení správného zaměření a zaměřování nejlepších potenciálně ziskových klíčových slov pro Amazon je pravděpodobně nejdůležitější věcí v celé reklamě. Věc je, že hloubkový výzkum klíčových slov je přesně to, co má přímý dopad na váš prodej. Jednoduše proto, že každý potenciální zákazník může s vámi pouze kliknout a uskutečnit nákup - pokud se váš produkt objeví v horní části vyhledávacího dotazu na nákupy - casino registration bonus. Každopádně to znamená, že budete muset projít komplexním výzkumem klíčových slov, který bude jednat hlavně o následující:

Jasně porozumět vyhledávacímu algoritmu A9, který používá systém hodnocení systému Amazon

1)

  • Vědět, jak odhalit nové příležitosti pro produkty a skryté klíčová slova pro Amazon
  • Použijte měsíční objem vyhledávání, abyste zjistili a třídili nejrelevantnější hledané výrazy
  • Zaměřte se více na nalezení jedinečných klíčových slov pro Amazon Seller Central. k. A. vyhledávací pole backendů)

A my to znovu uvidíme - v případě, že se vaše uspokojivé výsledky nepodaří najít někde v prvních dvou nebo třech stránkách seznamu SERP Amazonů, musíte rychle přepsat ty přesně cílené vyhledávací dotazy tak, aby sloužily vašemu hlavnímu cíli. Tímto způsobem je zde stručný průvodce krok za krokem, který vám pomůže spravovat vaše nejcennější klíčová slova pro optimalizaci seznamu produktů Amazon správným způsobem.

Krok první: Postarejte se o klíčová slova

Nezvyšujte čas a úsilí o to, abyste se seznámili s vašimi cílovými vlastnostmi produktu / výhodami, abyste pochopili jeho hlavní aspekty výkonu a každodenního používání. Může to vypadat jako neochvějný, ale je to opravdu uzavřená linka, protože chybějící funkce nebo dokonce i ty nejmenší detaily mohou vést k vyloučení poměrně měřitelné části vašich potenciálních klientů. Jinými slovy, vložte se do obuvi kupujícího a pečlivě sledujte nejlepších nálezů klíčových slov používaných vašimi konkurenčními konkurenty.

Zde je čas, aby konečně vybrali dobrý nástroj pro výzkum klíčových slov nebo online platformu speciálně přizpůsobenou tvaru hlavní seznam cílených klíčových slov pro Amazon. Tímto způsobem nezapomeňte, že auto-navržené dotazy Amazonu a špičkové vyhledávací kombinace jsou také užitečné. A ujistěte se, že upřednostňujete svůj seznam na základě objemu vyhledávání, odhadované úrovně konkurence a záměru nakupovat.

Krok třetí: Upřesněte vyhledávací termíny s dlouhým ocasem

A nyní je čas, abyste konečně prozkoumali hlavní kontrolní seznam dlouhodobých nákupních podmínek, abyste je ještě přesněji zaměřili. Nezapomeňte, že čím vyšší je objem vyhledávání určitého klíčového slova, tím obtížnější bude zařadit. Z tohoto důvodu získáte vyšší provoz, a tedy i potenciálně vyšší míru konverze, budete muset tyto vyhledávací dotazy třídit a eliminovat ty, které mají nadměrnou konkurenční úroveň. Pokračujte v nabídkách nejvíce v klíčových klíčových slovech - a skončíte.

December 22, 2017