Back to Question Center
0

Semalt představuje čtyři závratné pluginy pro škrábání webových stránek

1 answers:

GitHub je pokročilý webový škrabací program ; to je většinou používán pro počítačové kódy a nabízí funkce správy zdrojového kódu (SCM) svým uživatelům. Umožňuje vám přístup k velkému počtu webových stránek a jejich škrábání podle vašich požadavků. GitHub nabízí plány jak pro soukromé použití, tak pro volné úložiště - auto keemiline puhastus paides. Pomocí tohoto nástroje můžete provádět různé úkoly s extrahováním dat. Společnost GitHub tvrdila, že vyškrábala více než 40 milionů webových stránek a sloužila téměř 10 milionům uživatelů po celém světě.

Čtyři pluginy pro škrábání webových stránek:

1. Autor Google Plus:

Google Plus Authorship je plugin WordPress se spoustou funkcí a možností. Díky tomu můžete škrábat tolik webových stránek, kolik chcete. Nejprve musíte zjistit a identifikovat webové stránky, které chcete škrábat. Dalším krokem je zvýraznění údajů nebo vložení adresy URL webu a nechte tento plugin provést jeho funkci. Může být integrován se službou GitHub a vyškrábat až pět tisíc webových stránek za hodinu, aniž by došlo k ohrožení kvality. Tento plugin nám dále umožňuje přidávat do výsledků vyhledávání obrázky G +, udělovat autorům různým autorům a potvrdit jejich autenticitu. Má uživatelsky přívětivé rozhraní a může vám získat čitelné a škálovatelné údaje.

2. Zpoždění krmení:

Feed Delay je jeden z nejlepších pluginů WordPress. Je vhodný pro malé a střední firmy a může škrábat co nejvíce webových stránek pro vás, jak chcete. Funkce Feed Delay navíc sbírá obsah, škrábá a publikuje s patřičným atributem, díky svým robotům a prohledávačům, které umožňují. Společnost Feed Delay od svého uvedení na trh úspěšně škrábala více než tři miliony webových stránek a toto číslo narůstá každým dnem.

3. Zpráva o krmení a škrabáku:

Škrábání a extrakce dat se provádí hlavně s roboty nebo prolézacími stroji bez jakéhokoli dohledu od lidí. S Feed-Scraper Message, můžete nejen škrábat požadované webové stránky, ale procházet vaše webové stránky a zlepšit své hodnocení vyhledávačů. Může být integrován s vaším softwarem GitHub a je vhodný pro podniky, programátory a webmastery.

4. Doplněk na autorská práva zdarma

Je to další skvělý doplněk WordPress, který má spoustu funkcí. S bezplatným autorským právem můžete škrábat co nejvíce webových stránek. Tento plugin obsahuje certifikát, který vám ukáže, zda někdo kradne náš obsah. Je kompatibilní se všemi stránkami WordPress a soukromými blogy a dostane vám dobře strukturované údaje. Kromě toho nemusíte mít programovací ani kódovací dovednosti a můžete se těšit z této služby kdykoli a kdekoliv.

Vývoj platformy GitHub začal v říjnu 2007. Projekty na GitHub lze přistupovat nebo manipulovat s rozhraním příkazového řádku Git. Umožňuje procházet veřejné úložiště na webu a provádět různé úkoly pohodlně. Výše uvedené pluginy mohou škrábat data z RSS kanálů, sociálních médií, zpravodajských míst, cestovních portálů a soukromých blogů. Měli byste si vytvořit osobní účet, abyste mohli data škrábat v požadovaném formátu, nicméně veřejné úložiště je procházeno a stahováno bez jakéhokoli účtu.

December 22, 2017