Back to Question Center
0

Semalt diskuse o pěti různých způsobů, jak stáhnout celý web pro použití offline

1 answers:

Někdy musíme mít přístup k obsahu webu,. Za tímto účelem musíme zálohovat soubory, ale většina hostingových služeb tuto možnost neposkytuje. Možná bychom chtěli napodobit strukturu oblíbeného webu a také zjistit, jak vypadají jeho soubory CSS nebo HTML. V každém případě existují různé způsoby, jak stáhnout celý web pro přístup offline. Pomocí jednoho z níže uvedených nástrojů můžete s jistotou stáhnout celý web nebo požadovaný počet stránek - network support san jose. Kdykoli vyžadují autentizaci, můžete se rozhodnout pro svobodné verze a neplatíte nic za prémiové plány. Tyto nástroje jsou vhodné zejména pro začínající podniky a středně velké podniky.

1. HTTrack

HTTrack je slavný program nebo software ke stažení celé webové stránky. Jeho uživatelsky přívětivé a moderní rozhraní exponenciálně usnadňuje práci uživatelů. Stačí zadat adresu URL stránky, kterou chcete oškrábat, a stáhnout ji pro přístup offline.

Můžete buď stáhnout celý web, nebo zvýraznit několik stránek a stáhnout je automaticky na pevný disk. Musíte také určit, kolik souběžných připojení chcete otevřít pro stahování. Pokud je ke stažení stažený soubor příliš dlouhý, je možné proces okamžitě zrušit.

2. Getleft

Getleft je relativně nový a moderní program s mnoha funkcemi a uživatelsky přívětivým rozhraním. Po stažení a spuštění musíte stisknout "Ctrl + U", abyste mohli začít. Zadejte adresu URL a uložte adresáře. Před zahájením stahování se Getleft zeptá, kolik souborů chcete stáhnout a zda obsahují texty a obrázky. Po dokončení stahování můžeme procházet i celý web offline.

3. PageNest

Funkce PageNest jsou podobné těm Getleft a HTTrack. Musíte zadat adresu webové stránky a stáhnout ji na pevný disk. Uživatelé jsou požádáni o takové náležitosti, jako je název webu a místo, kde by měl být uložen. Můžete také zvolit požadované možnosti a upravit jejich nastavení.

4. Cyotek WebCopy

S programem Cyotek WebCopy musíte použít předdefinovaná hesla pro ověření. Pravidla můžete také vytvořit pomocí tohoto nejnovějšího programu a okamžitě stahovat celý web pro použití offline. Celková velikost staženého webu a celkový počet souborů jsou zobrazeny v pravém rohu plochy.

5. Wikipedia Dumps

Wikipedia nás neodporuje používat běžné nástroje jako Import. io a Kimono Labs, aby získaly stažené údaje pro použití offline. Místo toho vždy doporučuje Wikipedia Dumps, neboť tento program zajišťuje kvalitní výsledky. Můžete si stáhnout celý web ve formátu XML, extrahovat data, která jsou přínosná pro vaše webové stránky nebo online podnikání.

December 22, 2017