Back to Question Center
0

Semalt Expert definuje možnosti pro škrábání HTML

1 answers:

Více informací na internetu, než jakákoli lidská bytost může po celý život absorbovat. Webové stránky jsou psány pomocí HTML a každá webová stránka je strukturována pomocí konkrétních kódů. Různé dynamické webové stránky neposkytují data ve formátech CSV a JSON a je pro nás těžké správně získat informace. Pokud chcete extrahovat data z dokumentů HTML, nejvhodnější jsou následující techniky.

LXML:

LXML je rozsáhlá knihovna psaná pro rychlou analýzu HTML a XML dokumentů. To dokáže zpracovat velké množství značek, HTML dokumentů a získáte požadované výsledky během několika minut - lampada soffitto led. Stačí odeslat žádosti na svůj již zabudovaný modul urllib2, který je nejlépe známý svou čitelností a přesnými výsledky.

Krásná polévka:

Krásná polévka je Python knihovna navržená pro rychlé obrátkové projekty, jako je škrábání dat . Automaticky převádí příchozí dokumenty na Unicode a odchozí dokumenty do UTF. Nepotřebujete žádné programovací schopnosti, ale základní znalost kódů HTML vám ušetří čas a energii. Krásná polévka analyzuje jakýkoli dokument a dělá pro své uživatele stromovou traverzu. Cenné údaje, které jsou zachyceny na špatně navržených místech, lze tuto možnost zotavit. Krásná polévka také provádí velké množství úkonů škrábání během několika málo minut a získává vám data z dokumentů HTML. Je licencován společností MIT a pracuje na Pythonu 2 a Pythonu 3.

Scrapy:

Scrapy je slavný open source rámec pro škrábání dat, které potřebujete z různých webových stránek. Je nejlépe známý svým vestavěným mechanismem a komplexními funkcemi. S nástrojem Scrapy můžete snadno extrahovat data z velkého počtu míst a nepotřebujete žádné speciální schopnosti kódování. Importuje data pohodlně do formátu Disku Google, JSON a CSV a ušetří spoustu času. Scrapy je dobrá alternativa k importu. io a Kimono Labs.

PHP Simple HTML DOM Parser:

PHP Simple HTML DOM Parser je vynikající nástroj pro programátory a vývojáře. Kombinuje funkce JavaScript a Beautiful Soup a dokáže pracovat s velkým počtem projektů škrábání webů současně. Můžete si škrábat data z dokumentů HTML touto technikou.

Web-Harvest:

Webová sklizeň je open source web škrabka služba napsaná v Javě. Shromažďuje, organizuje a odstraňuje data z požadovaných webových stránek. Webové využívání využívá techniky a technologie pro manipulaci s XML, jako jsou regulární výrazy, XSLT a XQuery. Zaměřuje se na webové stránky založené na formátu HTML a XML a odstraňuje z nich data bez jakéhokoli ohrožení kvality. Webová sklizeň může zpracovávat velké množství webových stránek za hodinu a je doplněna vlastními knihovnami Java. Tato služba je všeobecně známá svými dobře známými funkcemi a skvělými možnostmi extrakce. Jericho HTML Parser je knihovna Java, která nám umožňuje analyzovat a manipulovat s částmi souboru HTML. Jedná se o komplexní volbu a byla poprvé zahájena v roce 2014 Eclipse Public. Můžete použít analyzátor Jericho HTML pro komerční a nekomerční účely.

December 22, 2017