Back to Question Center
0

Proč bych měl používat generátor klíčových slov Amazon pro optimalizaci seznamu produktů?

1 answers:

V dnešní době, s rostoucím počtem lidí, kteří podnikání elektronického obchodu na Amazon, je opravdu hloupá úroveň konkurence na trhu pro vaše výrobky v prodeji tam. A je velmi důležité, aby byly vaše produktové stránky více viditelné při hledání produktu. To je důvod, proč je téměř nemožné přežít jako úspěšný prodejce, aniž byste zvolili dobrý generátor a výzkumný nástroj Amazon (nebo online rámec). Ale předtím, než navrhuji něco jiného, ​​doporučuji začít s učením - ubnt edgerouter vpn. Proč jsou klíčová klíčová klíčová slova důležitá? No, podívejme se.

Co jsou Amazonová klíčová slova?

Stejně jako u velkých vyhledávačů (jako je Google samotný, stejně jako Yahoo, Bing atd. ), musíte mít spolehlivý nástroj generátoru klíčových slov Amazon, abyste zjistili ty velmi specifické slova, fráze nebo věty, které živí zákazníci nejvíce využívají při vyhledávání produktů, které se tam nabízejí. Zdá se, že průměrný objem vyhledávání se řadí mezi primární metriky, které ukazují (samozřejmě, jako hrubý odhad), kolik lidí ve skutečnosti používá určité klíčové slovo nebo frázi vyhledávání dlouhých konců, aby zjistilo, co hledají.

Proč používat generátor Amazon klíčových slov?

Zde jsou některé důvody, proč jste pochopili přední význam výběru opravdu výkonného Amazon klíčových slov generátor a výzkumný nástroj. Nakonec je nutné zvolit správná klíčová slova, která by měla:

  • Učinit váš produkt dostupnější pro každého potenciálního zákazníka nakupujícího na Amazonu. Jednoduše řečeno, se správnými klíčovými slovy, které jsou součástí vašeho výpisu produktů, bude snazší pro vyhledávaní vašich produktů více vyhledávacími osobami, což zlepší vaši cílenou online expozici určitému vyhledávání zboží nebo kategorií výrobků.
  • Čerpání cílenější organické webové dopravy - přímo na stránku produktu / hlavní webové stránky. Mám na mysli, že mít dobré hodnocení pro určité klíčové slovo nebo kombinaci dlouhého hledání ocasu usnadňuje hledání algoritmu A9. Tím vyšší pravděpodobnost vyšší návštěvnosti vám pravděpodobně přinese lepší šance prodat více produktů rostoucímu počtu lidí, kteří hledají odpovídající položku nebo vyhledávají v rámci stejné kategorie položek.

Kde lze zahrnout klíčová slova?

Vaše hlavní cílová klíčová slova jsou v zásadě určena k použití v rámci vaší kampaně pro optimalizaci výpisu produktů. A řeknime si to - optimalizace vašeho produktu je trvalá, časově náročná a velmi náročná na práci. Ale pokud jste ochotni a připraveni investovat nějaký čas do toho, budete schopni doslova udělat celý online obchod na Amazoně. Takže jakmile jste vybrali dobrý generátor klíčových slov pro Amazon - kde použít nejlepší klíčová slova se zbytkem těchto cenných dlouhých kombinací a návrhů klíčových slov? Zde jsou hlavní části seznamu vašich produktových stránek, které mají být optimalizovány pro vaše cílová klíčová slova:

  • Název stránky produktu (nejlepší místo pro vložení klíčových klíčových slov v pořadí jejich klesající význam).
  • Část popisu produktu (zahrnuje především kombinace klíčových slov s dlouhým koncem).
  • Seznam bulletových bodů (ve skutečnosti je to kratší verze popisu produktu, ale ujistěte se, že nemáte žádná klíčová slova, která by byla opakovaně zahrnuta jak ve vašem názvu, tak v seznamu odrážek).
December 22, 2017