Back to Question Center
0

Semalt navrhuje 5 verzí nástroje pro extrakci obrázků

1 answers:

Nástroj pro extrakci obrazu pomáhá vytvářet seznamy obrázků nalezených na určeném webu. Pomocí tohoto nástroje můžete extrahovat obrázky a exportovat je do formátu JSON. Tento nástroj má uživatelsky přívětivé rozhraní a je snadno použitelný - nazca lines flights. Stačí zadat adresu URL webových stránek, které chcete analyzovat, a stisknout tlačítko "Odeslat". Nástroj pro extrahování snímků okamžitě načte obsah a získá požadované výsledky. Některé z nejnovějších verzí jsou uvedeny níže.

1. ExtractPDF:

ExtractPDF pomáhá škrábat dokumenty PDF a rozdělit je do jednotlivých částí: obrázky, text, písma a metadata. Můžete škrábat co nejvíce webových stránek, než budete chtít, aniž byste museli ohrozit kvalitu. Stačí zadat adresu URL a nechat aplikaci ExtractPDF zkopírovat data

2. Konwerter:

Konwerter je další skvělý nástroj pro extrakci obrázků, který snadno zmačká vaše obrázky a dokumenty aplikace Word. Tento nástroj je vhodný pro podniky a podnikatele. Soubory BMP, GIF, JPG a PNG můžete pomocí tohoto nástroje oškrábat. Musíte pouze zvýraznit data a stisknout tlačítko "Extract" pro začátek škrábání. Když se Konverter provádí se škrábáním, můžete data stáhnout v požadovaném formátu.

3. SmallPDF:

SmallPDF je další verze nástroje pro extrakci obrazu. Má uživatelsky přívětivé rozhraní a může škrábat tolik obrázků, kolik chcete. SmallPDF nejenže poškozuje soubory JPG a PNG, ale také extrahuje data z dokumentů PDF. Data můžete získat v čitelném a škálovatelném formátu a mohou vygenerovat více potenciálních zákazníků na internetu. Když vložíte adresu URL nebo nahrajete obrázek, stačí kliknout na tlačítko "Skrýt" a nechat tento nástroj plnit svůj úkol.

4. PDF Online:

PDF Online je jedna z nejlepších verzí nástroje pro extrakci obrázků. Získáte vysoce kvalitní obrázky a zmačkáte velké množství webových stránek s lehkostí. Jedinou nevýhodou je, že tento nástroj dokáže pořídit až tři obrázky najednou. To znamená, že ji nemůžete použít pro hromadné projekty a museli byste si koupit jeho prémiovou verzi. PDF Online není nutné stahovat a dokáže zpracovat vaše úlohy extrakce dat online. Jedná se o komplexní a spolehlivý program vhodný pro firmy, programátory, kodéry, IT odborníky a webmastery.

5. PDFMate:

PDFMate je další skvělá verze nástroje pro extrakci obrazu. V současné době je k dispozici pouze pro uživatele systému Windows a je nejlépe známý díky uživatelsky příjemnému rozhraní. S programem PDFMate můžete odstranit tolik obrázků nebo souborů PDF, kolik chcete. Tento nástroj dokonce odstraňuje data ze žlutých stránek, bílé stránky, diskusní fóra a on-line adresáře. Odstraňuje soubory PNG i JPG a je spolehlivým softwarem.

Pro správnou optimalizaci pro vyhledávače by všechny obrázky měly označovat atributy ALT. Tyto atributy informují společnost Google o vašich obrázcích a poskytují jim představu o tom, jaký typ obsahu publikujete. Výše uvedené verze nástroje pro extrakci snímků jsou spolehlivé a přesné. Dávají nám požadované výsledky a nepotřebují žádný kód. Můžete získat užitek z těchto software pro extrakci obrazu jako non-programátor.

December 22, 2017