Back to Question Center
0

Semalt: Nejlepší obrazovka škrabákových služeb pro firmy

1 answers:

Stírač obrazovky je pokročilá služba, která pomáhá extrahovat data z různých webových stránek. V podstatě se dodává ve dvou verzích: základní skrejpr a skrejpr. Základní štítkovač je vhodný pro začínající a nezávislé pracovníky a profesionální verze je vhodná pro firmy a špičkové značky. Škrabka obrazovky se skládá z proxy serveru a zpracovává jak požadavky HTTP, tak HTTPS. Obsahuje vestavěné skriptovací stroje a může být použit s ColdFusion, PHP a Java. Nejslavnější služby škrabky na obrazovce pro škrábání dat jsou uvedeny níže - nationwide property and appraisal.

Data Scraper (rozšíření pro Chrome):

Škrabka dat je komplexní a užitečný program škrábání. Vyjímá především informace ze seznamů a tabulek a importuje data do formátů XLS, JSON a CSV. Jeho placená verze je vhodná pro firmy a nepotřebujete žádné programové dovednosti, které by z tohoto pluginu mohly využívat. Stačí přidat tento plugin do prohlížeče Chrome a začít stahovat data z požadovaných webových stránek.

Webový škrabák (rozšíření pro Firefox):

Webový škrabák je vhodný pro uživatele Firefoxu a umožňuje vytvářet sitemaps. S touto službou můžete snadno procházet svůj web a vylepšit jeho vyhledávač pořadí v žádném okamžiku. Stačí přidat toto rozšíření do Firefoxu a snadno extrahovat data z dynamických webových stránek. Je to freeware a je vhodný pro začínající uživatele.

Scrapy:

Scrapy je ještě další služba škrábání obrazovky, která extrahuje data ze souborů PDF, webových stránek, soukromých blogů a obrázků. Převede to do požadovaného formátu a dostane vám čisté a čisté výsledky. Jednoduše musíte zvýraznit data, která chcete extrahovat, a kliknutím na možnost "škrábat" můžete začít. Scrapy je známé díky uživatelsky příjemnému rozhraní a můžete přidat nové sloupce pomocí nástrojů JQuery a XPath. Data můžete také snadno kopírovat nebo exportovat do souborů Dokumentů Google a souboru XSL.

Octoparse:

Octoparse je nejlépe známý svým uživatelsky přívětivým rozhraním a je výkonným skenováním obrazovky. Správa statických i dynamických webů se soubory cookie, AJAX a JavaScript. Můžete snadno stahovat data na pevný disk a současně vytvářet různé škrabací úlohy. Octoparse může také zpracovávat stránky chráněné heslem a paginované webové stránky. Hromadné úlohy můžete provádět pomocí tohoto pluginu a získáte informace přes rozhraní Octoparse API.

Vizuální škrabka je další skvělá služba pro škrábání obrazovky s komplexním rozhraním point-and-click a slouží ke shromažďování dat z různých webových stránek. Můžete snadno získat data v reálném čase z požadovaných webových stránek a exportovat získané informace jako soubory CSV, JSON, SQL a XML. Je vhodný pro uživatele Windows a umožňuje škrábat data až z 40 000 webových stránek denně. Vizuální škrabka může snadno sbírat informace z videí a obrázků a škrábat podle vašich požadavků. Tento program je k dispozici v bezplatných i placených verzích a je vhodný pro podniky a velké podniky.

Všechny tyto služby pro škrábání obrazovky vám umožňují čitelné a škálovatelné údaje a dokáží zpracovat řadu úkolů současně, čímž šetří váš čas a energii v míře.

December 22, 2017