Back to Question Center
0

Semalt: Jaké jsou nejlepší programovací jazyky pro škrábání webu?

1 answers:

Škrábání webu, známé také jako extrakce dat a sklizeň, data z různých webů. Webový software pro škrábání přistupuje k internetu buď prostřednictvím webového prohlížeče nebo prostřednictvím protokolu Hypertext Transfer Protocol. Škrábání webu se obvykle provádí pomocí automatizovaných robotů nebo webových prohledávačů - smaragd farbenmix. Procházejí různými webovými stránkami, sbírají data a extrahují podle požadavků uživatelů. Obsah webové stránky je analyzován, přeformátován a vyhledáván, zatímco data jsou zkopírována do tabulek po úplném zpracování v souladu s pokyny.

Webová stránka je vytvořena s textovými značkovacími jazyky, jako jsou HTML, Python a XHTML. Obsahuje bohatství informací a je určen pro lidi, ne pro škrábání webových stránek . Nicméně různé nástroje pro škrabání dokáží číst tyto stránky jako lidé a získat užitečné informace ve formátech CSV nebo JSON.

Je Python nejlepším jazykem pro škrábání webu?

Python je v podstatě programovací jazyk, který nabízí "shell" pro škrábání dat ve formě prostého textu. Pomáhá uživatelům získávat informace z různých webových stránek. Python je užitečný v případě, že se digitální obchodníci nebo programátoři rozhodnou manuálně škrábat data. S tímto jazykem můžeme jednoduše zadat kódový řádek a zjistit, jak jsou data poškozována. Nicméně, Python není nejlepší jazyk pro škrábání webu.

Python má stovky užitečných možností, které mají ušetřit čas. Například je známá mezi akademickými a odborníky na výzkum v oblasti dat. Python usnadňuje vyhledání užitečných dat a akademických dokumentů online. Pokud jde o škrábání webových stránek, Python není tak efektivní jako C ++ a PHP. Python je nejlépe známý svou vestavěnou podporou a ukládá data v běžných formátech, jako jsou JSON a CSV.

Nejlepší programovací jazyky pro škrábání webových stránek:

Nyní je jasné, že Python není nejlepší jazyk pro škrábání webových stránek. Místo toho hodně programátorů a vědců údajů upřednostňuje C ++, Uzel. js a PHP přes Python.

Uzel. js:

Je dobré škrábat a plazit různé stránky. Uzel. js je vhodný pro dynamické webové stránky a podporuje distribuované procházení na internetu. Tento jazyk je užitečný pro škrábání dat ze základního i pokročilého webu.

C ++:

C ++ nabízí skvělý výkon a je nákladově efektivní. Tento jazyk je mnohem lepší než Python a zajišťuje kvalitní výsledky. Nedoporučuje se však podnikům kvůli složitým kódům.

PHP:

PHP je nejlepší jazyk pro škrábání webových stránek. Na rozdíl od Pythonu a C ++, PHP nevytváří problémy při naplánování úkolů a škrábání obsahu z různých webových stránek. Je to jako všestranný a zpracovává většinu webových prohledávacích a datových projektů na internetu. Import. io a Kimono Labs jsou dva výkonné nástroje pro škrábání dat založené na PHP. Mají skvělé funkce a mohou škrábat velké množství webových stránek za hodinu nebo dvě. Naneštěstí služba Beautiful Soup and Scrapy (založená na Pythonu) neposkytuje žádnou podporu, protože nástroje pro extrakci dat založené na PHP.

Nyní je jasné, že všechny programovací jazyky mají své vlastní výhody a nevýhody. PHP je však mnohem lepší než Python a je nejlepším jazykem pro škrábání webu. Poskytuje uživatelům lepší vybavení a snadno zpracovává velké projekty.

December 22, 2017