Back to Question Center
0

Octoparse: Efektivní Web Extraction Tool - Semalt Expert

1 answers:

Škrábání webu je velmi účinný nástroj jak pro vyhledávače webu, tak pro korporace, většinu informací online z různých webových stránek, jako je Facebook, Amazon, eBay automaticky. Octoparse je skvělý škrábaný softwarový program, který nabízí svým uživatelům několik skvělých balíčků pro shromažďování dat a jejich změnu na vizuální soubory jako HTML, Excel a TXT. Zde jsou některé skvělé možnosti nabízené Octoparse:

Extrahuje data z dynamických webových stránek

Octoparse je snadno použitelný nástroj, který pomáhá uživatelům extrahovat obsah z webové stránky. Pracuje s dynamickými webovými stránkami, včetně škrábání dat s stránkováním - упругий презерватив. Kromě toho může cloud služba získat a ukládat obrovské množství dat.

Shromažďuje skryté údaje z webových stránek

V několika případech vyhledávači webu hledají konkrétní údaje z webových stránek, ale nemohou najít potřebné informace, protože zložitosti webových stránek nebo z jakéhokoli jiného důvodu. Octoparse může najít a extrahovat veškerý skrytý obsah.

Získává obsah s nekonečným rolováním

Škrábání dat s nekonečným posouváním může být náročnou úlohou. Hledači webu potřebují procházet dolů ke každé stránce webových stránek, které navštěvují, a načtou si další text nebo obrázky. Obsah bude průběžně načítán, jak se posouvají dolů do dolní části stránky.

Octoparse může uživatelům pomoci získat všechny hypertextové odkazy zveřejněné na určitém webu. Ve skutečnosti poskytuje uživatelům jednoduchý způsob automatizace stovek IP adres a současně nabízí řadu pokročilých možností, jako je Ajax Timeout, vestavěný nástroj XPath atd.Octoparse může také procházet data hledačům webu se specifickými požadavky a úspěšně dodat strukturované údaje.

rozděluje úkoly

Pro uživatele je lepší rozdělit úkoly v případě, že internet přestane fungovat. Namísto toho, aby získali své údaje od samého počátku, mohou oddělit určitý úkol do dvou projektů.

S uživatelem Octoparse mohou uživatelé webu dělat spoustu věcí, jako je otevírání určité webové stránky, přihlašování do účtu, stahování obrázků, zadávání textu a mnoho dalších. Octoparse také poskytuje svým uživatelům pokročilý režim, který jim pomáhá řešit složitější data. Chcete-li například použít tento režim, uživatelé potřebují přetahovat bloky uvnitř návrháře operačního systému a nakonfigurovat různé úlohy. Inteligentní režim poskytuje uživatelům možnost automatické přepínání jakékoliv webové stránky do aplikace Excel stisknutím jediného tlačítka. Ve skutečnosti tento režim funguje skvěle na tabulce seznamů stránek, jako jsou výsledky vyhledávání nebo kategorie stránek.

December 22, 2017