Back to Question Center
0

Jsou nástroje pro výzkum klíčových slov pro prodejce Amazonu skutečně nezbytné pro vlastní výpis produktů?

1 answers:

Ve skutečnosti je každá platforma elektronického obchodu nebo drop-shipping obchodní platformy (jako Amazon sám, stejně jako eBay, Alibaba obchod, Walmart, atd.) jsou ve skutečnosti hodně podobné původním vyhledávačům. To znamená, že správná strategie optimalizace obsahu je nepostradatelnou součástí každého úspěchu maloobchodních obchodů. Přesně tak cílený a hluboký výzkum klíčových slov je přesně to, co čerpá přímku mezi skutečně výnosným on-line projektem a absolutním obchodním selháním. A to znamená, že pomocí vysoce kvalitních nástrojů pro výzkum klíčových slov navržených pro prodejce Amazonky se stává hrozná nutnost - potřebná jen proto, aby přežila pod tou pravou úrovní tržní konkurence tam - spíše než jakýkoliv druh luxusu, jak si myslíte - pointeuse biometrique droit travail. Takže, níže vám ukážeme pár dobrých klíčových nástrojů pro prodejce Amazonu.

Všichni jsou osvědčené a spolehlivé on-line pomocníky, které jsem testoval na svůj vlastní seznam výrobků na tomto přeplněném trhu - neváhejte se alespoň vyzkoušet s následujícími tématy: 1)

Plánovač klíčových slov Google

Není divu, že toto dobré staré klíčové slovo pro výzkum a správu reklamních služeb je silná optimalizační sada nástrojů běžně používaná levým podílem odborných SEO. Plánovač klíčových slov Google samozřejmě není mezi těmito speciálně upravenými nástroji pro prodejce společnosti Amazon. Přesto, pokud jde o klíčové slovo výzkum a porozumění hlavním trendům v oblasti vyhledávání produktů - nástroj Plánovač klíčových slov je přesně to, co vám může poskytnout pěkný výchozí bod, a to v souladu s tím, že vám ukážeme velký obrázek všech potenciálně výherních a ziskových klíčových slov. V ideálním případě by měly být optimalizovány správným způsobem, měly by se stát vašimi hlavními cílovými klíčovými slovy, jak řídit organický vyhledávací provoz do vašich výpisů produktů Amazonky, a tím stanovit vaše celkové obchodní příležitosti generující příjmy.

Prodejce Prime

Pokud jde o identifikaci nejvýnosnějších klíčových slov a vyhledávaných kombinací vyhledávání zboží, nejlepší nástroje pro prodejce Amazonu. Všechno zde je celkem jednoduché. A vše, co potřebujete, je pouze zadat jakýkoli název produktu nebo individuální číslo společnosti Amazon ASIN - a vy jste hotovi, přičemž seznam hodnotných návrhů klíčových slov,.

AMZ Insight

Je to další dobrá volba pro optimalizaci výzkumu a výpisu klíčových slov na Amazonu. AMZ Insight je celá sada nástrojů určená prodejcům Amazonu, aby byla přesnější. To je důvod, proč tato "sada nástrojů" vám pomůže nejen s nápadem na konkurenceschopnost a dlouhodobý klíčový klíč, ale s vyhledáváním nejvýkonnějších vyhledávacích dotazů, hodnocením jejich průměrných objemů vyhledávání, měřením souvisejících produktů, které již byly indexovány určité klíčové slovo, které odhaduje současnou úroveň soutěže klíčových slov, reklamy CPC a ještě více.

December 22, 2017