Back to Question Center
0

Semalt Review - Web Data Extrakce Software pro vaše online projekty

1 answers:

 


Mohou být integrovány do libovolných webových prohlížečů. Musíte poukázat na datová pole, která chcete shromažďovat, a tyto nástroje vám udělají zbytek. Jsou určeny pro podniky a odborníky a nevyžadují žádné technické dovednosti. Některé z těchto nástrojů jsou kompatibilní se systémem Windows, zatímco ostatní jsou dobré pro uživatele systému Linux.

1. 80 legs

80legs je slavná webová prohledávací a datová služba. Umožňuje vytvářet a spouštět webové procházení a získávat požadované výsledky. 80legs byl postaven na vrcholu distribuované síťové počítačové sítě a škrábá data z různých webových stránek během několika minut.

2. ParseHub

ParseHub je jeden z nejlepších a nejvíce úžasných software škrábání webů pro vaše online projekty. Vyjímá užitečná a čitelná data z různých webových stránek a importuje výsledky ve formátech Ajax a Javascript. Pomocí tohoto programu můžete procházet formuláře, otevřít rozbalovací seznamy, přihlásit se k různým stránkám a pohodlně extrahovat data z map a tabulek. Výstupy jsou poskytovány ve formulářích JSON a Excel.

3. Import. io

Import. io je efektivní a spolehlivý nástroj pro škrábání dat . Je vhodná pro nezávislé společnosti pro nadnárodní značky a může pokročit ve vašem akademickém výzkumu. Je to skvělé pro novináře a pomáhá jim shromažďovat informace z různých webových stránek. Tento nástroj pro škrábání dat přináší produkt SaaS, který umožňuje převést surové data do požadovaných formulářů.

4. Dexi. io

V kombinaci s pokročilou technologií strojového učení, Dexi. io je úžasný a jeden z nejlepších webových software škrábání na internetu. Vyvíjí jej počítačový programátor Henrik a automatizuje proces škrábání dat, který poskytuje nejlepší výsledky. Inteligentní automatizační platforma firmy Dexi byla důvěřována více než 20 tisíci společností, jako jsou Samsung, Microsoft, Amazon a PwC.

5. Webhouse. io

webový dům. io pomáhá podnikům shromažďovat, škrábat a organizovat data efektivně a efektivně. Je to program na bázi cloud, který je snadno použitelný a poskytuje škálovatelné výsledky okamžitě. Webhouse. io je vynikající alternativou k Mozendě a může být nasazena na úrovni obchodních jednotek. Pomocí tohoto nástroje můžete publikovat výsledky ve formátech TSV, JSON, CSV a XML.

6. Scrapinghub

Scrapinghub je jedním z nejužitečnějších programů pro škrábání dat. Umožňuje nám škrábat nebo extrahovat různé webové stránky bez znalostí programování. Scrapinghub navíc poskytuje sílu procházení webových stránek z více adres IP nebo míst.

7. Vizuální škrabka

Vizuální škrabka je skvělá pro extrahování dat z obrázků a souborů PDF. Stává se pro podniky a programátory těžké shromažďovat informace ze stránek sociálních médií, ale Visual Scraper dokáže shromažďovat data z Facebooku i Twitteru. Jeho online prolézací modul usnadňuje indexování vašich webových stránek a zlepšuje celkový výkon vašeho webu.

8. Outwit Hub

Outwit Hub je pokročilá aplikace pro škrábání webových stránek. Je navržen tak, aby skrzal informace z místních a online zdrojů a rozpoznává adresy URL, obrázky, webové dokumenty a fráze, což usnadňuje a zlepšuje práci. Může poskytovat výstupy v neorganizovaných i organizovaných formátech a exportuje data do tabulek Source .


December 22, 2017