Back to Question Center
0

Semalt sdílí nejlepší způsob, jak škrábat data z webových stránek

1 answers:

Octoparse je užitečný a výkonný nástroj pro škrábání dat . Může optimalizovat a posunout vaše úsilí o extrakci dat na další úroveň. Octoparse pochází jak ve volných, tak v placených verzích. S bezplatnou verzí můžete rychle zrychlit až pět tisíc webových stránek.

Octoparse sbírá a škrábá data z internetu a má více než 150 000 uživatelů po celém světě. Od roku 2014 nabízí společnost Octoparse vysoce kvalitní služby extrakce dat a usiluje o zlepšení tam, kde je to potřeba.

Údaje jsou obvykle dostupné na internetu v nestrukturované podobě. S funkcí Octoparse můžete nejen shromažďovat data, ale i organizovat je správně. Dostupné informace by se díky možnosti Octoparse mohly proměnit v cenné informace. Některé z jeho zvláštních rysů jsou uvedeny níže.

1. Dobré pro neprogramátory

Octoparse usnadňuje získávání dat z internetu bez jakýchkoliv programovacích dovedností. Tento nástroj je vhodný jak pro nekódovače, tak pro neprogramátory a automaticky extrahuje webový obsah z dynamických i základních stránek. Dále nám umožňuje ukládat data v čisté strukturované podobě. Pomocí aplikace Octoparse můžete snadno změnit data na vlastní rozhraní API a získat požadované výsledky.

2. Octoparse jako cloud služba:

Octoparse je platforma založená na cloudovém rozhraní, která extrahuje více webových stránek za hodinu a získává požadované výsledky, čímž šetří váš čas a energii. Nemusíte se obávat omezování hardwaru, protože tento nástroj nepotřebuje žádnou údržbu a může plnit svůj úkol pravidelně.

3. Monitorování cen s Octoparse:

Jedním z nejvýraznějších rysů Octoparse je, že vám pomůže sledovat ceny a porovnávat různé produkty. Je vhodný pro nákupní webové stránky, jako jsou Amazon a eBay, a snadno získává data z vašeho konkurenčního místa. Tento nástroj navíc scratches data v reálném čase jen s několika kliknutími a ušetří spoustu času.

4. Vytvořte vodítka:

S Octoparse můžete vygenerovat potenciální zákazníky a sestavit seznam prodejů během několika sekund. Nepotřebujete žádné programovací schopnosti, protože Octoparse automaticky zmaří velké množství dat. Pomůže vám to propagovat nebo propagovat svou značku lépe. S Octoparse můžete zlepšit své marketingové strategie a vylepšit rozhodnutí a předpovědi.

5. Dobré pro studenty a učitele:

Studenti a učitelé vždy potřebují přesné údaje, aby mohly své výzkumy napravit. S Octoparse můžete škrábat co nejvíce webových stránek a můžete získat informace z e-knih a časopisů snadno. Pomůže vám to získat významné a škálovatelné údaje.

6. Rozhraní Point-and-Click:

Octoparse je nejlépe známým rozhraním typu point-and-click. Jeho pokročilá technologie pro učení stroje vyhledává a škrábá data pouze několika kliknutími. Musíte pouze zvýraznit data, která chcete odstranit, nebo vložit adresu URL webových stránek a nechat Octoparse plnit svůj úkol. To zvládne veškerou špinavou práci za obrazovkou.

7. Nabídky se všemi typy webových stránek:

Ať už je třeba extrahovat data ze soukromého blogu nebo z dynamického webu, Octoparse může snadno řešit všechny typy stránek. Můžete dokonce škrábat data z JavaScript, AJAX a HTML dokumentů a ušetřit čas a energii Source .

December 22, 2017