Back to Question Center
0

Jak najít klíčová slova s ​​vysokým objemem vyhledávání pro optimalizaci seznamu Amazon?

1 answers:

Pokud máte životaschopný produkt k prodeji na Amazonu, měli byste také mít dobrou strategii, jak prodat to. Je třeba, aby potenciální zákazníci zakoupili přesně své produkty namísto vašich konkurentů na trhu. Na konci optimalizační kampaně je třeba provést komplexní výzkum klíčových slov. Chcete-li to udělat správným způsobem, můžete buď najmout odborníka v Amazon optimalizační pole nebo použít speciální klíčový výzkumný software. Je nezbytné najednou nalézt všechny cílené vyhledávací termíny, abychom se v budoucnu vrátit k tomuto tématu. Zapomenutí některých klíčových klíčových slov může vést k penězům a ztrátám nových příležitostí. Klíčová slova, která mají vysoký objem vyhledávání na Amazonu, vám pomohou stát lépe než konkurenti a lépe prodávat.

V tomto článku budeme mluvit o některých praktických trikách, aby komplexní výzkum klíčových slov a zlepšení výpisu viditelnost na Amazon vyhledávání. Kromě toho budeme diskutovat o nejlepších klíčových nástrojích výzkumu, které budou sloužit jako další pomoc při procesu optimalizace výpisu Amazonky.

Amazon klíčové slovo výzkumu

Klíčový výzkum je nedílnou součástí vašeho Amazon optimalizace seznamu produktů. Zahrnuje vyhledávání všech relevantních a cílených vyhledávacích dotazů pro určitý produkt. Vysoká hlasitost vyhledávacích dotazů jsou slova, která váš potenciální zákazník použije pro vyhledání vašeho produktu na stránce s výsledky vyhledávání v Amazonku.

Profesionální výzkum klíčových slov by měl zahrnovat takové činnosti, jako je analýza trhu, marketingový audit a konkurenční analýza. Navíc musíte provést analýzu chování zákazníka, abyste pochopili, co hledají ve většině případů.

Zpravidla je téměř nemožné shromažďovat všechny tyto informace ručně. To je důvod, proč většina obchodníků online má tendenci používat online software.

Doporučuji používat následující nástroje, které vám mohou poskytnout ty nejpřesnější údaje:

  • Plánovač klíčových slov Google
Nejčastěji používaným nástrojem pro výzkum klíčových slov je Plánovač klíčových slov Google. Data poskytovaná tímto nástrojem můžete použít jako proxy pro optimalizaci obsahu Amazon. Nicméně je třeba si uvědomit, že systém hodnocení Amazon se mírně liší od systému Google. To je důvod, proč návrhy na klíčová slova, které získáte pomocí tohoto nástroje, nebudou přesné. Musíte použít některé filmy Amazon, abyste získali obrázek o typech a počtech vyhledávání produktů pro produkty Amazon.

Je to číslo jedna Klíčové slovo Nápověda Nástroj na webu. Poskytuje automatické údaje pro Amazon, Google, YouTube a Bing. Je velmi výhodné, pokud chcete porovnat rozdíly v tom, jak potenciální zákazníci vyhledávají v různých vyhledávacích systémech.

Tento nástroj může automaticky doplnit další vyhledávací dotazy s dlouhým koncem přiřazením klíčového slova, které jste zadali do jeho systému. Když vyberete všechny navrhované výsledky a kliknete na tlačítko návrh, nástroj spustí všechny návrhy klíčových slov zpět do vyhledávacího pole služby Amazon. Tento výzkum poskytne více konkrétních autosuggest frází.

  • Amazon Niche Analyzer

Pokud jste noví Amazon a chcete se rozhodnout, který tržní výklenek je nejvhodnější pro vaše obchodní potřeby, Analyzátor je to, co potřebujete. Pomáhá určit, jaké produkty můžete prodávat a za jakou cenu. Navíc pomocí tohoto nástroje můžete odhadnout, kolik výnosů z něj získáte.

Navíc tento nástroj vám pomůže sledovat vaše konkurenční strategie a pozice. Můžete určit jejich cenovou strategii, sledovat klíčové slovo a vyčíslit tržby. Semrush

Semrush je profesionální optimalizační software, který se používá k mnoha optimalizačním účelům, včetně výzkumu klíčových slov. Tento nástroj vám může poskytnout nejrelevantnější a cílenější vyhledávací termíny během několika minut. Navíc zobrazuje klíčová slova soutěžícího a jejich postavení. Vše, co potřebujete, je zkopírovat adresy URL konkurentů do seznamu a nástroj Semrush vám poskytne každé klíčové slovo, které hodlá.

Jak může klíčový výzkum zvýšit váš prodej na Amazonu?

Vaše produkty Amazonky se zobrazí na stránce s výsledky vyhledávání, pokud vaše záznamy obsahují všechna klíčová slova, která zákazník zadal do vyhledávacího dotazu. Pokud jste vynechali alespoň jedno slovo, pak váš produkt nemá šanci se objevit ve výsledcích vyhledávání a následně vám bude chybět prodej.

Primárním cílem výzkumu klíčových slov je sestavit seznam všech vyhledávacích dotazů, které jsou pro daný produkt relevantní. Pokud můžete strategicky zahrnout klíčová slova Amazon s vysokým objemem vyhledávání do vašeho textu s výpisem produktů, výzkum klíčových slov povede ke skutečnosti, že více zákazníků uvidí váš produkt, klikne na něj a nakonec se stane vaším platitelským zákazníkem.

Jak najít výrazné vyhledávací dotazy pro vaše produkty Amazon?

První pád, chtěl bych zmínit, že musíte být systematické, když děláte výzkum klíčových slov pro vaše produkty. Pomůže vám to být přesné a neztratíte žádné podstatné informace. Seskupování klíčových slov do různých kategorií vám umožní být systematický a důkladný. Tato klíčová slova mohou být primární a sekundární. Primárními klíčovými slovy jsou klíčová slova, která distribuují hlavní produkt. Mohou to být popisné hledané výrazy, které identifikují produkt a uplatňují jeho základní vlastnosti. Sekundární klíčová slova jsou obecnější vyhledávací dotazy, které lze použít při hledání primárních klíčových slov. Může se použít na slova, která se týkají konkrétní cílové skupiny, typu osoby, typu použití nebo jiných charakteristik produktu.

Aby bylo vaše hledání klíčových slov řešitelné, musíte rozdělit všechny navrhované vyhledávací dotazy do dvou základních kategorií - primární a sekundární. S časem vám pomůže přijít s nejdůležitějšími vyhledávacími kombinacemi, které mohou zvýšit vaše hodnocení v Amazonku Source .

December 22, 2017