Back to Question Center
0

Jak se hodit na Amazon a stát se úspěšným prodejcem tam?

1 answers:

Podívejme se na to - chcete-li pochopit, jak dobře hodit na Amazon jako skutečně úspěšný prodejce, je třeba brát následující výrok za samozřejmost. Myslím tím, že příliš mnoho uživatelů elektronického obchodu a SEO komunity (a dokonce i velkoobjemových prodejců) často ignoruje obrovskou příležitost - tím, že se zaměřuje pouze na vyhledávač Google. Samozřejmě je to světový vyhledávací gigant. Ale věc je, že pokud prodáváte na Amazonu, přeplněný online obchod by měl být mnohem důležitější pro vás, spíše než cokoli jiného. Proč? Hlavně proto, že když jde přesně o vyhledávání produktů na prodej, Amazon má něco kolem třikrát více objemu vyhledávání. Působivé, že? Takže níže, budu sdílet praktické vědomosti pro vás, abyste věděli, jak dobře hodit na Amazonu, aby se nakonec stal opravdu úspěšným maloobchodním obchodníkem prodávajícím tam - oculos ray ban wayfarer tamanho grande.

Jak hodit hodně na Amazon

Za prvé, podívejme se na klíčové rozdíly mezi hodnocením na hlavních vyhledávačích a jak se hodit na Amazon - provedeno v měřítku.

Konverze a spokojenost uživatelů

Předtím je klíčové místo rozmanitosti mezi společností Google a Amazon, že hlavní vyhledávač je určen hlavně k prodeji reklam - což vám dává rychlé odpovědi a zpřístupňuje je abyste se vrátili k opakovanému vyhledávání, abyste provedli více vyhledávání a nakonec poskytli více kliknutí na reklamy. Výsledkem je, že metriky úspěšnosti společnosti Google se otáčejí hlavně kolem průměrné doby návštěvy uživatele a míry prokliku. Současně se však společnost Amazon zaměřuje spíše na poskytování většího zisku nebo hrubého zisku měřeného na každou žádost zákazníka o určitý produkt, který je v prodeji tam. Znamená to, že společnost Amazon pravděpodobně uspořádá výsledky vyhledávání tak, aby se potenciální zákazníci úspěšně přeměnili na skutečné kupce. To je důvod, proč chcete vědět, jak prodat více na Amazonu - měli byste se zaměřit na zlepšení vaší konverze, a to především. Jednoduše proto, že z hlediska vyhledávacího algoritmu pro vyhledávání A9, mít více konverzí více peněz na obchodní platformu Amazon eCommerce.

Amazonovy faktory výkonu a relevance

Nejčastěji jsou hlavní faktory Amazon rozděleny do dvou různých kategorií - výkonnostní faktory a faktory relevantnost. A tady se konečně dostáváme k věci - měli byste jasně rozlišovat mezi těmito dvěma faktory, abyste pochopili, jak dobře hodit na Amazonu. Zde jsou.

  • Výkonnostní faktory - vše o hlavních faktorech výkonu (samotné míry přepočtu, stejně jako ceny výrobků a obrazů) není ve skutečnosti příliš složité. Jednoduše řečeno, každý z těchto faktorů poskytne společnosti Amazon silný signál, že je pravděpodobné, že váš produkt bude prodávat dobře,.
  • Relevance Faktory - tato kategorie představuje hlavní pole seznamu vašich produktů, které používá A9, aby zjistil, zda je váš produkt opravdu relevantní pro vyhledávání uživatele. Zde jsou hlavní prvky vašeho zápisu, které jsou uznávány jako primární faktory relevance: Název produktu, Značka, Seznam bodů odrážky, Popis produktu, Podmínky vyhledávacího dotazu, Jméno prodejce, Nastavení, Denní proces, Filtrované pole, Hodnocení zákazníků stejně jako celkové hodnocení prodeje.
  • December 22, 2017