Back to Question Center
0

Jaké jsou nejlepší nástroje pro prodej značky Amazon, které používají profesionálové?

1 answers:

Všichni prosperující prodejci společnosti Amazon využívají řadu přesvědčivých výzkumných a analytických nástrojů k tomu, aby vyvíjeli svou optimalizační kampaň a vedli prodej k výpisu produktů. Amazon se stará o váš zisk a poskytuje vám několik základních nástrojů pro správu svých produktů a objednávky. Tyto programy Amazon však ve většině případů nemohou být užitečné pro vás. To je důvod, proč je rozumné používat nástroje třetích stran Amazonského prodejce, které přitahují více potenciálních zákazníků a zvyšují výnosy - callao peru cruise port.

Nástroj Amazon prodávající může uspokojit všechny vaše obchodní potřeby, počínaje výzkumem vyhledávacích dotazů generujících provoz a dokončením udržování cen za nákupní box. Vše, co potřebujete, je pochopit všechny vaše možnosti a najít správnou kombinaci nástrojů pro efektivní správu vaší e-commerce operace Amazon.

V tomto článku budeme diskutovat některé Amazon prodejce nástroje, které jsou navrženy tak, aby přilákaly více konvertované provozu na Amazon výpis a řídit vyšší prodej Amazon.

  • Nástroje pro ty, kteří chtějí dostat rychlé výplaty na Amazon

Podle prodejce Amazon Centrální a obchodní centrum, obchodníci mohou dostávat platby častěji než dvakrát za měsíc. Chcete-li tento proces urychlit (bezpochyby to chcete), musíte implementovat jeden z nástrojů výplaty. Slouží k tomu, aby Amazonovi pomohli prodejci mnohem rychleji než dvakrát za měsíc. Pomocí těchto nástrojů získáte peníze denně. Tento typ služby je obecně znám jako factoring. Rychlejší výplatní nástroje zaplatí prodejci společnosti Amazon denně na základě jejich celkových prodejů. Tyto nástroje shromažďují prostředky přímo od společnosti Amazon podle pravidelného plánu výplat.

Při implementaci takových nástrojů budete schopni rychleji rozšiřovat svoji firmu kvůli okamžitému přístupu k vaší hotovosti kdykoli budete potřebovat. Poskytne vám příležitost cítit se nezávisle na Amazoně a investovat do vývoje vašeho podnikání. Navíc budete moci řídit svůj peněžní tok a platit účty podle vašeho plánu, nikoliv Amazon.

Kvalitní výplatní nástroj, který dokonale vyhovuje vašim obchodním potřebám od společnosti Amazon, je platební schopnost. Tento nástroj poskytuje denní výplaty prodejcům všech velikostí. Počáteční cena za měsíc činí 2% prodeje společnosti Amazon.

  • Nástroje pro ty, kteří potřebují provést klíčové slovo a výzkum produktů

Pokud hledáte produktové příležitosti na Amazon, nástroje vám nejlépe vyhovují. S využitím takových nástrojů budete moci vyhledávat v Amazonských vyhledávacích datech, abyste zjistili, jaké vyhledávací podmínky kupující používají při hledání vašich produktů. Budete moci kontrolovat objem vyhledávání pro každé vybrané klíčové slovo nebo klíčová fráze. Kalkulátory zisku můžete také použít k určení celkových nákladů a potenciálu zisku pro každý vyhledávací dotaz na Amazonu.

Chcete-li najít relevantní vyhledávací dotazy a produkty, které vám přinese značné příjmy na Amazonu, musíte provést masivní výzkumnou kampaň na spodním řádku kampaně pro optimalizaci Amazon. Vysokorychlostní vyhledávací dotazy vám pomohou vytvořit seznam produktů Amazon SEO pro prodejní řízení a získat více tržeb na Amazonu. Většina profesionálních softwarů pro výzkum klíčových slov vám může poskytnout konkurenční analytické údaje, které vám poskytnou vzdělaný pohled na jejich hodnocení a zisky.

Existuje mnoho nástrojů pro výzkum klíčových slov a produktů Amazon na webu. Musíte zkontrolovat ty nejlepší a najít nejvhodnější pro vaši firmu.

  • Rozsah

Rozsah je kvalitním Amazonským výzkumným nástrojem, který slouží k objevování praktických vyhledávacích termínů a produktů společnosti Amazon. Umožňuje vyhledávat vyhledávací dotazy týkající se řízení prodeje a cenné položky pomocí rozšíření Google Chrome. Rozsah zobrazuje nejvyšší hodnocení vyhledávacích dotazů pro produkt, který vám pomůže vyniknout ve vyhledávání Amazonky. Další výhodou je, že můžete vidět, co řídí prodej vašeho konkurenta.

Pomocí nástroje výzkumu Scope budete schopni porozumět vašim potenciálním ziskům pro položky, které se chystáte do maloobchodu. Můžete získat ceny, poplatky a odhady prodeje pro jakýkoli produkt na Amazonu. Všechna tato data poskytovaná společností Scope vám pomohou zúžit vyhledávání. Všechny vaše nálezy můžete zkontrolovat na soubor CSV pro další analýzu.

Počáteční cena za měsíc je 32 USD. 50.

  • Sonar

Sonar je bezplatný klíčový nástroj pro výzkum klíčových slov Amazon, který je založen všemi výzkumníky na skutečných datech ze skutečných vyhledávacích dotazů zákazníků. Sonar používá komplexní algoritmus k zjišťování toho, co hledají potenciální zákazníci na Amazonu, a shromažďuje všechna tato data ve své databázi. Ve srovnání s jinými nástroji pro klíčová slova poskytuje Sonar obchodníkům více příležitostí, jako je reverzní vyhledávání ASIN, rozšířené vyhledávání, které vyhledává synonymická vyhledávací slova, objem vyhledávání Amazon pro každé klíčové slovo a mnoho dalších cenných funkcí.

Za zmínku stojí, že Sonar obsahuje pouze ty vyhledávací termíny, pro něž se ASIN nachází na první stránce výsledků vyhledávání.

Je bezplatná aplikace prohlížeče Chrome.

  • Nástroje pro ty, kteří potřebují služby správy zásob

Existují nástroje Amazon prodávající, které umožňují obchodníkům spravovat výpisy produktů Amazon a inventář mimo prodejce Centrální palubní deska. Tyto nástroje prodejce spojují data produktu Amazon s externí databází. Implementace těchto nástrojů online obchodníci mohou přidávat a měnit produkty, zlepšovat výpis, sledovat inventář, upravovat ceny a dokonce využívat více funkcí. Některé nástroje pro zápis v Amazonku mohou synchronizovat vaše data inventáře s jinými prodejními kanály. To vám dává příležitost prodat všechny své produkty na různých tržištích. Kromě toho můžete spravovat objednávky a zasílat všechny prodejní kanály.

Některé z těchto nástrojů řízení zásob poskytují velmi přístupnou cenovou politiku. Takže mohou podporovat zákaznické potřeby vícekanálového prodeje.

Tyto prodejní nástroje zahrnují prodejceEngine Plus ($ 49. 95) - poskytují plné nástroje pro správu, JoeLister ($ 29) - slouží pro prodejce Amazon i eBay; Vendio (99 dolarů) - dokonale slouží pro prodejce Amazon a jiné obchodní platformy; SellBrite ($ 183) - oblek pro prodejce a velkoobjemové prodejce na Amazonu a dalších populárních tržištích.

December 22, 2017