Back to Question Center
0

Semalt: Nejlepší webový škrabák k extrahování online dat

1 answers:

Škrábání obsahu nebo speciálního softwaru nebo webové aplikace, aby získali obsah z webových stránek. Škrábání vyzývá webmastery a vývojáře, kteří chtějí získat rychlý automatizovaný přístup k informacím umístěným na jiných stránkách.

Škrábání webu může být provedeno špatně pro použití e-mailového marketingu, spamming a robocalls. Z tohoto důvodu většina webmasterů dává přednost tomu, aby zůstali daleko od toho. Pokud se však provádí eticky, škrábání webových stránek může být velmi účinnou metodou pro využití různých webových projektů.

Jak lze použít škrábání

Zvažme online adresář všech hotelů v oblasti. Pokud webový vývojář chce agregovat každý hotel, musí je zahrnout do databáze ručně. Tento proces obvykle trvá desítky tisíc hodin, aby se zajistilo, že každý hotel v zemi je zahrnut. Pomocí webového škrabáka může stejný webmaster zadat vyhledávací dotazy a shromažďovat tato data automaticky z různých webů.

Vytvořit nebo koupit Web Škrabka?

Pokud chcete nástroj pro škrabání na webu, můžete si jej vytvořit od začátku nebo použít již existující. Většina vývojářů nemá potřebné dovednosti, znalosti, nástroje nebo zdroje pro manuální sestavení nástroje pro škrábání . Dobrou zprávou je, že existují desítky předem připravených škrabáků online.

Metody a techniky používané v softwaru Web Scraping

Pokud chcete vytvořit vlastní škrabku, musíte pochopit, jaké technologie se podílejí na shromažďování dat. Většina škrabáků je sestavena pomocí protokolu HTML, pomocí analýzy parsování DOM (analyzování modelu objektového dokumentu) pro filtrování pomocí HTML pro extrahování pouze požadovaných informací. Musíte identifikovat divy, rozpětí, třídy a seznamy položek, které chcete oškrábat a zadat je do svých nastavení. Mozenda škrabka využívá specifickou technologii vykreslování prohlížeče, která vypadá stejně jako webový prohlížeč. Využijte to pro bezproblémové procházení vnitřních stránek webu, abyste získali potřebná data. Pomocí AJAX a Javascriptu Mozenda vytváří navigace a akce a automatizuje je pro vás Source .

December 22, 2017