Back to Question Center
0

Web Škrábání výuka od Semalt Expert pro neprofesionální uživatele

1 answers:

V současné době se internet stal zdrojem číslo jedna, kde většina manažerů a web hledající hledají data, která potřebují. Web je obrovská platforma a lidé potřebují používat správné nástroje k získání všech informací, které chtějí. Jednou z nejdůležitějších věcí je zjistit, jak najít správnou množinu dat. Například by mohli chtít vyškrábat datový soubor řemeslných piv a později analyzovat výsledky.

Zaprvé, uživatelé musí vědět, jak začít se svými vlastními projekty. Pokud si přejí, mohou z webových stránek pomocí programu Python vyškrábat datovou sadu o pivu řemesla - aubainerie inc.

Škrábání webu: efektivní nástroj pro extrakci

Škrábání webu může pomoci vyhledávačům webu automaticky vyhledávat množství dat z různých webových stránek v síti. Je to velmi účinný nástroj, který dokáže poskytnout konkrétní výsledky během několika minut. Dnes mnoho obchodních manažerů používá tento nástroj k získávání cen, seznamů produktů a další. Například uživatelé mohou kódovat webový škrabák , aby jim seznam výrobků, které mají zájem, stejně jako jejich hodnocení z internetových stránek internetového obchodu. Ve skutečnosti je škrábání webových stránek účinným způsobem, jak shromáždit veškeré potřebné údaje a zlepšit kvalitu nabízených produktů nebo služeb.

trochu plánování

Hledači webu, kteří chtějí vytvořit logiku pro škrabák, který používají, musí vytvořit vlastní plány. Za prvé, musí se rozhodnout, jaké informace chtějí shromáždit z této nebo té webové stránky. Mohli by například chtít extrahovat stránky obsahující informace o řemeslných pivech. A to není velký problém, protože existuje mnoho webových stránek, které tyto informace poskytují.

Zkontrolujte HTML kód

Pokud chtějí, aby jejich škrabák našel všechny informace o řemeslných pivech, musí se podívat na speciální kód (HTML) webová stránka. Musí mít na paměti, že většina webových prohlížečů nabízí způsob detekce zdrojového kódu HTML webových stránek pouze jedním kliknutím. Například v prohlížeči Google Chrome mohou vyhledavači webu kliknout pravým tlačítkem myši na prvek na určitém webu a poté kliknout na položku "Inspect", aby viděli kód HTML.

Databáze pivovarů a pivovarů

Databáze pivovarů je velmi jednoduchá. Hledači webu musí vybrat všechny příslušné sloupce v datové sadě, odstranit duplikáty a poté je vynulovat. Vynulováním indexu vytvořte speciální identifikátor pro každý pivovar. Budou potřebovat tento identifikátor při vytváření sady dat pro piva, protože tímto způsobem mají možnost spojit každé pivo s konkrétním identifikátorem pivovaru. Mohou také vytvořit sadu údajů o pivech a nahradit všechna opakující se údaje o pivovarech, jako jsou jména a umístění. Pak mohou každý pivovar s určitým druhem piva.

Používejte proměnné, jako město a stát

Prostřednictvím datové sady pro pivovary mohou sloupce pro umístění pivovaru, stejně jako město a stát, ve kterém se nachází každý pivovar. Tyto dvě proměnné mohou oddělit pomocí funkce rozdělení.

December 22, 2017