Back to Question Center
0

Jaké jsou TOP 10 webových zdrojů pro generování zpětných odkazů?

1 answers:

Vytváření kvalitního a poutavého obsahu je nepochybně nejlepší způsob, jak získat zdarma a organické zpětné odkazy na vaše stránky. Uživatelé samy o sobě budou sdílet váš obsah na webu a přidanou hodnotu v očích vyhledávačů. Můžete však výrazně zlepšit svůj profil zpětného odkazu vytvářením odkazů na webech TOP10 Google. Tyto webové zdroje mají největší PageRank a nejvyšší autoritu na webu. Zatímco většina webmasterů a SEO specialistů si myslí, že je nemožné získat odkazy z takových kvalitních webových zdrojů, ve skutečnosti je vše mnohem jednodušší. Můžete získat zdarma zpětné odkazy z TOP 10 webových zdrojů. Vše, co potřebujete, je být pozorné a postupujte podle našeho krátkého průvodce. Tak pojďme dál.

TOP 10 kvalitní backlink stránky

 • Google Plus

Google Plus je sociální platforma vlastněná společností Google. Následně má nejvyšší PageRank. Zde můžete sestavit jak dofollow (indexované vyhledávacími prohledávači), tak i nofollow (neindexované vyhledávacími prohledávači) backlinks.

Chcete-li získat zpětné odkazy na Google Plus, musíte postupovat podle těchto kroků:

 • Vytvořte kompletní profil na Google+.
 • Klikněte na tlačítko Profil a vyberte možnost O aplikaci. Zde najdete sekci stránek.
 • Klikněte na tlačítko Přidat v oblasti odkazu. Tímto způsobem budete mít možnost přidat adresu URL vašeho webu.
 • Procházením stránky dolů si všimnete přispěvatele, kde byste měli zopakovat svou značku a adresu URL.
 • Chcete-li uložit vše, klikněte na tlačítko Ok.
 • Chcete-li získat provoz z těchto odkazů, klikněte na ikonu zámku v části "Odkazy" a "Účastník na. "Zde je třeba změnit soukromý pohled na veřejný.

To je ono. Nyní máte zpětné odkazy od jedné z nejvlivnějších platforem na Googlu.

 • Facebook

Facebook je globálně populární sociální síť s rozsáhlými statistickými indexy. Má 9 PageRank a 2 Alexa Rank. Celkový počet zpětných odkazů, které odkazují na Facebook, je více než 7 milionů. Každý den se miliony nových uživatelů z celého světa registrují na Facebooku a stejný počet lidí jej denně používá. Jinými slovy Facebook je prostě největší sociální platformou na světě, která poskytuje podnikům vynikající možnosti budování odkazů.

Chcete-li získat zpětné odkazy z této sociální sítě PR9, musíte postupovat podle této krátké instrukce:

 • Přihlaste se ke Facebooku nebo si vytvořte svůj obchodní účet, pokud jej nemáte;
 • Potom otevřete aplikaci Facebook, která se nazývá Statický HTML a klikněte na Přidat statický HTML na stránku. Zobrazí se nová karta "Přidat stránku". "Vyberte požadovanou stránku a klikněte na kartu Přidat stránku. "
 • Tímto manipulacím vytvoříte uvítací aplikaci na vaší obchodní stránce na Facebooku.
 • Klikněte na tuto uvítací aplikaci. Nyní máte další kartu, ve které musíte kliknout na kartu Upravit a vložit zde HTML kód. Musíte změnit adresu URL webové stránky a ukotvit text s adresou URL vašeho webu a ukotvit text. Chcete-li tyto změny uložit, musíte kliknout na tlačítko Uložit.

Probíhá proces vytváření zpětného odkazu dofollow na Facebooku. Nyní můžete sledovat nárůst sociální dopravy z této platformy Source .

December 22, 2017