Back to Question Center
0

Co dělá úspěšnou zpětnou vazbu?

1 answers:

Pokud jde o samotný proces Optimalizace pro vyhledávače (SEO), je profil organického odkazu jedním z hlavních faktorů hodnocení, které společnost Google používá k určení pozice žebříčku každého webu v rámci SERP. To je důvod, proč provozování správné backlinkové strategie souvisí se skutečným pokrokem v lepší online propagaci více než jakýkoli jiný faktor hodnocení. Vezmeme-li v úvahu, že existuje více než 200 rozhodujících faktorů oficiálně hlášených světovým vyhledávacím gigantem prozatím, toto prohlášení o významné kvalitě zpětných odkazů je docela odvážné, že? Samozřejmě, že získání příliš rychlé a snadné zpětné vazby by bylo více než pravděpodobné, že vám poskytne nekvalitní spojení. A to znamená, že hlavní vyhledávače (jako je Google samotné, stejně jako Yahoo nebo Bing) vytahují vaše webové stránky nebo blog na seznam SERP. Ale co dělá úspěšnou strategii budování odkazů? Věřím, že každá zpětná vazba strategie může být snadno změněna na opravdu úspěšnou tím, že využijete sílu vašich získaných médií.

backlink strategy

Správné cílení

Není třeba říci, že z hlediska budování odkazů by se ne všechny webové stránky nebo blogy rovnaly vyhledávačů. To je důvod, proč většina z nás chce více propojit zdroje, které mají silné skóre v autoritě stránky, autoritě domény a PageRank. Takže, jak zajistit, že vaše zpětná vazba strategie je dostatečně rozumné stavět na správné zdroje pro příchozí odkazy? Tím, že je vždy platné a aktuální se správným cílení. Mezi dalšími mediálními databázemi doporučuji Cision zaměřit se pouze na renomované weby související s vaším odvětvím nebo trhem. Tímto způsobem budete schopni filtrovat každého potencionálního kandidáta na příchozí odkazy různými kritérii ohledně společnosti, jejích webových stránek, velikosti publika, aktuálních ocenění, posudků atd.

Vytvořit důvěru

Věděli jste, že budování vaší backlinkové strategie kolem těch správných vlivů ve vašem oboru nebo na trhu vám pomůže vytvořit silnou důvěru? Uvádíte-li to v obyčejné angličtině, potenciální zákazníci by pravděpodobně rostli do skutečných kupujících, když jsou vaše webové stránky zmíněny nebo propojeny z důvěryhodného a autoritativního zdroje třetí strany. A co víc - toto "vydělané" médium je mnohem silnější než jakékoliv placené mediální pokrytí. Stačí to považovat za samozřejmost - důvěryhodné média patří mezi klíčové prvky, které mají největší dopad na vaše cílové publikum, a to s dosud nerozvinutými rozhodnutími o koupi.

backlinks profile

Získaná média

Práce na vydělaných médiích není tak skličující, jak si myslíte. Ve skutečnosti by pro mediální pokrytí nebylo zapotřebí žádné tradiční časově náročné úsilí, alespoň aby ​​byla vytvořena úspěšná zpětná vazba. Vše, co zde potřebujete, má přístup a schopnost reagovat na příležitosti získaných médií, které jsou běžně nabízeny novináři. Tímto způsobem doporučuji používat online nástroje, jako je HARO ("Help a Reporter Out"), stejně jako ProfNet - shledal jsem, že jsou oba zcela vhodné pro můj nedávno zahájený blog a několik projektů založených na elektronickém obchodě. Stačí se přihlásit na tyto stránky a stát se skutečnou autoritou ve svém průmyslu nebo na trhu - obdržíte denní požadavky od špičkových vlivů, kteří hledají experty, kteří mají být vyslechnuti nebo zařazeni do svých nejlepších populárních příběhů, a obdrží některé mimořádně vysoké zpětné odkazy PageRank Source .

December 22, 2017