Back to Question Center
0

Jak získat relevantní zpětné odkazy od webů TOP PR v Google?

1 answers:

Zpětné odkazy jsou pro každý webový zdroj velmi významné, ať už jde o místní obchodní webovou stránku nebo o velkou maloobchodní internetovou firmu. Můžete získat externí odkazy prostřednictvím komentářů na jiných webových stránkách souvisejících s výkresy nebo pomocí blogu, nebo můžete odesílat příspěvky do sociálních bookmarking a sociálních sítí. Existují primární způsoby generování odkazů. Existuje však spousta dalších profesionálních způsobů, jak vytvořit odkazy na webu.

top pr sites for backlinks

Proč potřebujete používat stránky TOP PR pro zpětné odkazy?

Chcete-li získat vysoký rating PageRank a zvýšit své hodnocení, musíte vytvořit odkazy na webových stránkách TOP PR. Každý majitel webových stránek by chtěl získat odkazy z webových zdrojů s vysokou úrovní PR, proto budete s největší pravděpodobností mít potíže s přístupem k těmto stránkám - logiciel rh hotellerie. Kromě toho obvykle tyto typy webových stránek povolují na svých stránkách pouze odkazy bez odkazů. Odkazy bez odkazů nebudou na vaše stránky přinášet žádný odkazový džus, ať už jsou umístěny na autoritativních webových stránkách nebo webových stránkách s nevyžádanou poštou. To je důvod, proč je potřeba sledovat odkazy, které mohou zvýšit hodnocení vašich stránek a přispět k optimalizaci vyhledávače.

Existuje však mnoho stránek TOP PR, kde jsou dostupné zpětné odkazy. Podívejme se na některé z těchto webových zdrojů.

  • Google+

Google+ je vedoucí síť sociálních médií, která je umístěna na vrcholu stránky PageRank s takřka nejvyšší známkou

. Na této platformě můžete vytvářet nofollow a followfollow zpětné odkazy.

Nejdříve je třeba přihlásit účet Google+ a ověřit jej. Ujistěte se, že máte v Gmailu poštovní schránku. Poté přejděte na stránku svého profilu a klikněte na sekci O společnosti. Poté přejděte dolů na odkaz "Odkazy" a klikněte na možnost "Upravit". V této sekci můžete přidat své odkazy a automaticky se budou sledovat.

  • YouTube

Tato mediální platforma je v dnešní době trendová. Každý den jej miliony lidí otevřou pro vzdělávací a zábavní účely. Proto je zcela rozumné použít tento webový zdroj PR9 ve svůj prospěch. Zde můžete také vytvářet odkazy bothfollow a nofollow.

Vzhledem k tomu, že YouTube je mediální platformou s omezeným množstvím textových informací, můžete přidat svůj blog nebo webové stránky zpětným odkazům do sekce "O aplikaci" nebo "Popis". Tyto odkazy jsou považovány za nofollow, takže nepřinášejte přímý odkaz na vaše stránky. Pokud však umístíte svůj odkaz na část "Přidružené webové stránky", pak máte všechny šance na získání kvalitních zpětných odkazů.

top sites for backlinks

Jelikož je mnoho bloggerů, kteří pravidelně publikují videa na YouTube, můžete s nimi založit obchodní vztahy. Vše, co potřebujete, je najít blogera, který vytváří videa nebo téma související s vaším a požádá ho o spolupráci. S největší pravděpodobností získáte pozitivní odpověď, protože většina bloggerů hledá finanční podporu.

Chcete-li sledovat zpětné odkazy na YouTube, měli byste účet ověřit pomocí tohoto odkazu a odeslat své stránky webmasterovi společnosti Google. Poté se musíte přihlásit k účtu YouTube a zvolit funkci "Nastavení kanálů" a nakonec kliknout na "zobrazit další funkce. "V sekci pokročilé můžete přidat svůj web do sekce" přidružené webové stránky ".

December 22, 2017