Back to Question Center
0

Bylo snadné dostat vysoké PR zpětné odkazy v roce 2016?

1 answers:

Už jste někdy zajímalo, jakou hodnotu backlinks může přinést na vaše webové stránky propagační kampaň? Slovem "hodnota :," neznamená to, že se na váš web dostanete pomocí externích odkazů. Mluvím o návratnosti investic v podobě vašich vysokých výnosů z online obchodu. Existuje spousta webových stránek, které prodávají odkazy a následně, pokud existuje vysoká poptávka, existuje spousta těch, kteří by chtěli platit za linkovou džus. Představme si, jak tyto činnosti mohou ovlivnit naše úsilí o optimalizaci vyhledávačů. Nejprve se podívejme blíže na odvětví nákupu a prodeje odkazů.

high pr backlinks 2016

Nákup a prodej odkazů

Dokud Google přijal zpětné odkazy jako pořadí, budou zpětné odkazy mezi majiteli stránek a webmastery.

Nákup boomu spojení se odehrával v polovině roku 2000, kdy se celý průmysl změnil navždy. V té době se celé odvětví rozrostlo kolem prodeje zpětných odkazů. Některé webové zdroje poskytují zpětné odkazy na základě nájmu. Cena za jeden link Renault začala od 30 dolarů za měsíc. Tyto odkazy sloužily jako postranní odkazy.

Společnost Google, stejně jako další významné vyhledávače, začaly po chvíli potrestat stránky, které veřejně prodávaly odkazy prostřednictvím makléřských stránek nebo fór. Tyto sankce způsobily snížení hodnocení webových stránek nebo de-indexaci.

Nicméně ani tyto závažné sankce Google nezastavily vývoj v oblasti zpětného prodeje. Ti, proč nakupování a prodej zpětných odkazů našli nové způsoby, jak to pro vyhledávače těžší zjistí jejich činnost.

Podle pokynů společnosti Google kupují nebo prodávají zpětné odkazy, které procházejí PageRank, akceptují jako závažná porušení pravidel. Pokud jste byli zjištěni v nákupech odkazů, abyste zlepšili hodnocení stránek, vaše stránky budou s největší pravděpodobností získávat od společnosti Google sankce. Proto jste v těchto aktivitách, musíte si uvědomit rizika.

Buying backlinks

Nákup a prodej zpětných odkazů v roce 2016

  • Placené hostující příspěvky
zaúčtovat na svých stránkách placený obsah, stačí zadat dotaz ve vyhledávacím poli "Koupit příspěvek hosta". Některé z těchto služeb vám poskytnou autentickou službu budování odkazů a příslušné poplatky. Existuje však také mnoho středně kvalitních webových stránek s dostupnými cenami. Existuje několik návrhů písemných kvalitních příspěvků hosty na oplátku za backlink. V tomto případě strany souhlasí, že budou spolupracovat zdarma.
  • Nákupní odkazy od bloggerů

Spousta zpětných odkazů v roce 2016 byla vytvořena soukromými nákupy odkazů od blogerů. Tyto odkazy zůstanou vyhledávacími nástroji nezjistitelné a zřídkakdy způsobují problémy. Mnoho blogerů zná skutečnou hodnotu zpětných odkazů a vyžaduje zaplacení za každý odkaz, který dávají. Navíc stojí za zmínku, že někteří oblíbenci bloggerů souhlasí s tím, aby článek s odkazem jen na jeden nebo dva dny. Největší procento blogů, které prodávají zpětné odkazy, jsou umístěny v následujících trzích - móda, nemovitosti, cestování, finance, vzdělávání, sport. Průměrná cena nákupu vysokých PR zpětných odkazů v roce 2016 činila 300 dolarů ve středně kvalitních webových zdrojích a více než 3000 dolarů ve vysoce kvalitních populárních doménách Source .

December 22, 2017