Back to Question Center
0

Jak zlepšit webové stránky SEO prostřednictvím blogu zpětné odkazy?

1 answers:

Někteří SEO odborníci a webmasteři prohlašují, že hostování blogů není pro podporu podnikání hodnotnější a dokonce je považováno za vyhledávače jako spammy techniky budování odkazů. Musíme však věřit tomu? Navzdory důkazům o opaku stále existuje spousta mýtů týkajících se blogování hostů, především pokud se používá jako strategie budování odkazů.

Existuje spousta důkazů, které nám ukazují, že blog backlink SEO je fantasticky užitečné, když je správně používán - forum 7kasino. V tomto článku budeme diskutovat o tom, jak můžete využít příspěvky pro hosty k budování reputace, autority a expozice prostřednictvím SEO zpětných odkazů z blogových příspěvků.

blog backlinks seo

Mýty o blogování hostů

Existuje spousta odborníků, kteří mají tendenci si myslet,. Nedoporučují spoléhat se na hostování a odmítají přiznat hostující blogování SEO tak, jak je.

Pokud jste vlastníkem blogu, pravděpodobně jste dostali masové nevyžádané e-maily s nulovou personalizací nebo záměrem vytvořit kvalitní obsah. Některé webové stránky třetích stran vás požádají o vložení odkazů do následujícího článku. Z pohledu společnosti Google můžete sledovat, jak mohou tyto vazby představovat výzvy pro vaši doménu. Obsah je nízká kvalita, nedostatek významných informací založených na výzkumu a není spojen s žádným skutečným autorem. Největší množství zpětných odkazů z takového obsahu vede k podvodným webovým zdrojům.

V tomto případě však popisuji zřejmý spam. Od prvního pohledu můžete odhalit tento druh spamu. Pokud však mluvíme o nevyžádaném spamovém odkazu, kde je obsah kvalitní a založený na výzkumu. Máte nějaké šance zjistit tento druh spamu.

Společnost Google kladla důraz na následující tři taktiky, které se obzvláště zamračily:

  • Vytváření propagačních odkazů na vaše stránky;
  • Články jsou psány spisovateli, kteří nemají žádné zkušenosti v konkrétní sféře a píší o tématech, o kterých se ani neslyší;
  • Použijte stejný obsah ve všech článcích a vytvářejte duplicity.

backlinks seo

Jedná se o běžný problém mezi vlastníky webových stránek, kteří najali neprofesionální články, které nejsou kompetentní v oblasti. Oni jsou požádáni, aby psali variace stejného článku a šířili ho jako hostující příspěvky. Vytváří smysl o hostování příspěvků, že jde o spamovou činnost.

Pokud však najmete spisovatele, který skutečně chápe předmět, obdržíte jiný výsledek. Od prvního pohledu je zpravidla zřejmé, že tento obsah si zaslouží, aby získal odkaz.

Abyste získali hodnotu z SEO backlinks blogu, musíte sdílet případové studie, výzkumníky trhu, metody, které používáte ve své práci a pokyny, které budou mít určitou hodnotu pro vaše čtenáře. Nakonec vám přinese skvělé výsledky ohledně hodnocení a spokojenosti čtenáře.

December 22, 2017