Back to Question Center
0

Můžete mi dát průvodce pro začátečníky, jak vytvářet zpětné odkazy pro SEO?

1 answers:

Vzhledem k této často kladené otázce - jak vytvářet zpětné odkazy pro SEO - neexistuje univerzální průvodce pro začátečníky. Vše, co zde potřebujete, je být vytrvalé a trpělivé. Ve skutečnosti je nedostatek těchto dvou vlastností pravděpodobně nejsilnějším stádem, kterým často čelí příliš čerstvý webmasteři a noví majitelé online firem. Podívejme se na to - optimalizace pro vyhledávače je dlouhodobý a trvalý proces. Samozřejmě, že někdy můžete zažít poměrně dobrý pokrok v vyhledávacích pozicích vašich webových stránek na SERP společnosti Google - prakticky v žádném okamžiku - vzhledem k tomu, že jste zařazeni do nekonkurenčního odvětví. Takže tam jsou příliš vzácné příklady, které se stanou pravidlem nebo obecným trendem. Nicméně pro většinu z mých každodenních případů, jak vytvářet zpětné odkazy pro SEO, jsem použil následující metody: provádět správný výzkum na internetových stránkách, získávat vše dobře organizované, hledat správný dosah s dobře vytvořeným rozsahem, psát obsah, který přináší hodnotu a udržování vztahů. Takže níže uvedu stručně všechny schémata.

how to build backlinks for seo

Jak vytvářet zpětné odkazy pro SEO

Provedení správného výzkumu webových stránek budete potřebovat zvládnout náležitý konkurenční výzkum. Myslím tím, že pomocí nástrojů online jako Open Site Explorer (Moz), Semalt Analyzer (Semalt) nebo SEO Toolkit od společnosti Ahrefs byste měli strávit nějaký čas, abyste získali úplný obraz o každém dalším kroku ve vaší celkové strategii budování odkazů. Nevím, jak vytvořit zpětné odkazy pro SEO? Nebo pocit nedostatku jistoty, kde začít nejlépe? Nemusíte se obávat - spusťte komplexní výzkum webových stránek některých blízkých konkurentů ve svém výklenku a začněte s porozuměním ořechů a šroubů od samého začátku a získávejte podporu cenným praktickým náhledem.

Získání všechno dobře organizovaného

Jakmile je váš konkurenční výzkum dokončen, musíte být připraveni vytvořit seznam doporučení a skutečných osob zapojených do nejúspěšnějších publikací nejsilnější zpětné odkazy (mám na mysli ty, kteří mají nejvyšší Pagerank a Domain Authority). Stačí si vytvořit tabulku nebo textový soubor, který si zapíšete a uložíte následující údaje: jméno reportéra, e-mail, autorita domény. Dále budeme muset najít správný dosah - ve skutečnosti je to nejvíce obtížné, když se učíte, jak vytvořit zpětné odkazy pro SEO.

Hledání správného dosahu

Začněte hledat správný dosah v zápatí stránky (i. E. , "Kontakt" nebo "o" sekcích stránek). Pokud nemůžete najít obecnou e-mailovou adresu přímo na webu, nic nezůstane, ale neustále hledat kdekoli na sociálních médiích, jako jsou Twitter, Facebook, LinkedIn nebo na jakýchkoli dalších souvisejících platformách. Ano, je to opravdu skličující a časově náročná práce, ale úkol není tak obtížný, jak se to může zdát krátké.

backlinks for seo

Crafting a Pinch

Neváhejte investovat nějaký čas do výzkumu autorky nebo průmyslového vlivu. Nepoužívejte žádný automatizovaný software pro vytváření nespočetného počtu pinterů bez přesvědčivého osobního tónu. Vše, co zde potřebujete, je přizpůsobit věci - je to skutečný měnič hry, který zabraňuje těm mizerným a příliš častým selháním aktivního dosahu.

Psaní obsahu, který přináší hodnotu a udržování vztahů

Jakmile jste slyšeli, že váš obsah je chtěl,. Mějte však na paměti, že je to vzájemně prospěšná snaha. Nezapomeňte na to při psaní svého perfektně přizpůsobeného a čistě cenného obsahu. Po úspěšném zveřejnění vašeho prvního díla se ujistěte, že jste ujistili trvalý vztah - můžete vždy přispívat na stejné stránky více článků! Cesta se právě začala, protože byste měli pokračovat v práci na vytváření nových vztahů, sdílet své odborné znalosti a získávat širší expozici, abyste získali větší tok referralové dopravy Source .

December 22, 2017