Back to Question Center
0

Jak začít na svých stránkách získat kvalitní zpětné adresy URL?

1 answers:

Ti lidé, kteří si přečte tento článek, s největší pravděpodobností dělají to nejlepší, aby zvýšili úsilí o SEO a zlepšili viditelnost značky na SERP. Udělali jste spoustu práce na vašem webu, abyste přispěli vašim snahám o optimalizaci vyhledávače, ale stále ještě není žádný výsledek. Takže je čas zkontrolovat, co s vaším webem můžete dělat. Přemýšleli jste někdy o backlinkových adresách URL a jak mohou ovlivnit hodnocení vašich webových stránek? Vytváření adres URL přátelské k SEO je jednou ze zásadních praxe optimalizace, kterou nelze vynechat, pokud chcete získat cílenou návštěvnost na vašem webu. Tento článek vám pomůže zjistit některé zásadní SEO triky pro vytváření optimalizovaných URL zpětných odkazů.

Zapamatujte si lidský prvek

Primárním pravidlem, které byste měli dodržovat, je optimalizace vašeho site je, že musíte udělat vše pro vaši návštěvníky webových stránek. Vyhledávače vysoce oceňují a odměňují webové stránky, které uživatelům poskytují perfektní vyhledávání. V dnešní době je to rozhodující faktor. To je důvod, proč byste se nemuseli obávat pouze robotům Google, kteří analyzují vaše webové stránky, ale také interpretaci vašich adres URL uživatelů, protože to může významně ovlivnit optimalizaci vyhledávače.

Například pokud vaše adresy URL vypadají příliš dlouhé a komplikované, potenciální klienti prostě nebudou klikat na váš odkaz. V důsledku toho sníží počet lidí, kteří přicházejí na vaše stránky a sníží vaše úsilí o optimalizaci vyhledávače.

Takže při vytváření zpětných odkazů na vaše stránky je třeba mít na paměti následující lidské prvky:

  • doména
pravidla, uživatelé, kteří se dívají na výsledky vyhledávání, pokuste se vynechat takové domény jako. netto nebo. biz, protože považují takové domény za kvalitní, nevěnovatelné a nevyžádané. Uživatelé mohou více kliknout na weby, které mají určitou hodnotu a důvěru. Např. com domény jsou považovány za důvěryhodnější a důvěryhodné. To je důvod, proč to potřebujete při výběru příslušné domény na vašem webu.

Pokud potenciální klienti nemohou správně porozumět adresám vašich webových stránek, pak máte malou šanci získat cílenou návštěvnost na vašem webu a převést jej do prodeje. Kdokoliv půjde na webové stránky, které nelze číst.

backlinks seo

Použijte vyhledávací termíny

Vyhledávací termíny jsou základem kampaně pro optimalizaci vyhledávače. Je to docela chytrý nápad začlenit je do vašich URL, protože je vynikající příležitost k prosazování vašeho online obchodu. Umístěním cílených vyhledávacích dotazů s vysokým objemem do vaší adresy URL necháte své cílové publikum přesně vědět, na co budou na vašem webu. Při analýze webových stránek, aby odpovídal na dotaz uživatele, se Google podívá na klíčová slova v adresách URL. Optimalizovaná adresa URL poskytuje pojmům pro vyhledávací boty, zda potřebují analyzovat váš web nebo nikoliv, protože prostřednictvím URL mohou získat náhled obsahu vašeho webu. Ujistěte se, že v rámci vaší adresy URL nepoužíváte opakované klíčové slovo, protože nebude mít takový efekt jako jedinečný relevantní vyhledávací dotaz s dlouhou trasou Source .

December 22, 2017