Back to Question Center
0

Jak vytvořím kvalitní zpětné odkazy vedoucí mimo webovou strategii svých webových stránek?

1 answers:

Správně, je skutečně nezbytné vytvořit zpětné odkazy organické kvality v rámci off-site SEO strategie k dosažení vítězné pozice a zůstat mimo soutěž. V ideálním případě by vaše podnikání mělo být na seznamu relevantních výsledků vyhledávání (SERP společnosti Google). To je důvod, proč vaše webové stránky potřebují, aby byly zpracovány vedle sebe - a to jak kvalitní zpětné odkazy a strategii SEO jako celek. Naštěstí mám nějaké náhledy a několik rozumných úvah jsem si uvědomil od expertních agentur SEO, které jsem před několika měsíci jednal. Zde jsou!

backlinks seo strategy

Zaměření na rozmanitost

Kritické pojetí kvalitních zpětných odkazů, které řídí účinnou strategii SEO,. Myslím tím, že vše musí vypadat přirozeně - vaše sada zpětných odkazů by měla vypadat tak různorodě a autenticky, jak je to možné, abyste byli odměněni za nejlepší místo s Google. V ideálním případě se váš profil zpětného odběru bude pohybovat od nejvyšších autoritních domén (dotykové webové stránky EDU, špičkové zprávy a trendové stránky médií, virální blogy, zdroje B2B atd.), na stránky související s průmyslem, na adresářích a na webových stránkách dot GOV.

Údržba relevantnosti

Jediný způsob, jak si vychutnat dobře propojený výkon mezi zpětnými vazbami a strategií SEO, je zachovat relevanci. Je zřejmé, že pokud váš webový obchod zabývá elektronikou nebo hardwarem, nikdy nikdy nepropojit vaše stránky z žádného webu nebo adresáře, například o zdravotní péči nebo službách pronájmu. Ano, někdy může mnoho nerelevantních zdrojů vypadat docela atraktivně s vysokou autoritou stránky, což by se mohlo najít i někde kolem 80 bodů. Ale zachování relevantnosti je nutností za žádných okolností. V opačném případě budou vyhledávací prohledávače s největší pravděpodobností říkat ty nesouvisející, ale přesto zcela silné zpětné odkazy pro váš patetický pokus o trik s hodnocením.

Související řešení

Ale můžete stále čelit výzvě v pohodě. Chcete-li získat profil relevantnějších a přesvědčivějších zpětných odkazů, které posilují strategii SEO vašich webových stránek, doporučuji propojení s jakýmikoli trendovými a důvěryhodnými blogy, které se pohybují kolem některých populárních témat ve vašem oboru. Tímto způsobem nechte odkaz odkazovat na vstupní stránku vašeho webu, od čehož se očekává, že nabídne správná řešení, odpovědi, návrhy nebo alespoň některé úzce související úvahy. Můžete také použít různorodou sadu různých klíčových slov, aby vaše zpětné odkazy více váhu. Máte na mysli, že máte svobodu v originální (krátké) a dlouhé ocasní formě. Můžete také zvážit použití plných klíčových frází. Za tímto účelem se ujistěte, že klíčová slova obsažená v vašich zpětných odkazů pocházejí přímo z vašich webových stránek, stejně jako zbytek obsahu mimo server.

backlinks strategy

Získejte nejlepší kotvy

Samozřejmě, nejlepší typ kotvících textů bude určen primárním účelem vašeho webu. Všimněte si však, že ne všechny generické kotvy samozřejmě udělají, pokud nejste dostatečně moudré, abyste vytvořili pokročilou vstupní stránku. Myslím tím, že byste měli zvážit přeměnu vstupní stránky na vstupní marketingovou cestu, aby návštěvníci byli vyzváni k konkrétní akci, jako je například předplatné, vyplnění formuláře, stahování cenného obsahu nebo dokonce okamžitě rozhodnout zakoupit s vámi. Závěrem uvádíme několik obecných úvah o ukotvení textů, které naznačují následující vlastnosti: přesná shoda, značkový atribut, generický vzhled, frázová shoda, stejně jako LSI Source .

December 22, 2017