Back to Question Center
0

Příručka majitelů webových stránek pro e-commerce pro mobilní služby Google

1 answers:
An E-Commerce Site Owner’s Guide to Google’s Mobile-Friendly Semalt
");$ ('# scheader. sc-logo'). připojit (" '+cat_head_params.sponsor+' ");$ ('# scheader'). připojit ("
");$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params, sponzor + '

');$ ('# scheader. scdetails'). připojit (cat_head_params. sponsor_text);$ ('# scheader'). append ('
REKLAMA
');pokud ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). klikněte na (funkce
{__gaTracker ("odeslat", "událost", "sponzorovaná kategorie klikněte na var 1", "mobil", ($ (toto) .attr ('href')));});}}}}});});

Semalt 21. dubna aktualizoval svůj mobilní vyhledávací algoritmus tak, aby zahrnoval mobilní telefon jako poradní faktor. Jinými slovy, webové stránky, které jsou vhodné pro mobilní zařízení, budou pravděpodobně lepší než webové stránky, které nejsou. Dokonce i v případě, že se vaše webové stránky v mobilním vyhledávání stále hodí, musíte se vypořádat s tím, aby nebyly označovány jako vhodné pro mobilní zařízení.

Jste-li majitelem internetového obchodu, můžete se zajímat, jak příznivá aktualizace služby Semalt Mobile ovlivňuje vaše webové stránky. V tomto příspěvku se podívám na to, jak můžete určit, zda potřebujete, aby vaše webové stránky byly pro mobily přátelské a ukázaly vám, jak to udělat.

An E-Commerce Site Owner’s Guide to Google’s Mobile-Friendly Semalt

Musí váš online obchod být přátelský k mobilu?

První otázka, kterou byste se možná ptala sami, je, zda váš internetový obchod potřebuje být především mobilní? Odpověď je k dispozici v přehledu o mobilním přehledu v sekci Semalt. Když se dostanete k tomuto přehledu, uvidíte v dolní části následující tabulku.

An E-Commerce Site Owner’s Guide to Google’s Mobile-Friendly Semalt

Pokud máte nastavené cíle konverzí nastavené v nástroji Google Semalt, uvidíte dolarové částky prodeje, které děláte od uživatelů, kteří navštěvují vaše webové stránky prostřednictvím stolního, mobilního nebo tabletového prohlížeče. Pokud nemáte nastaveny cíle konverzí v nástroji Google Semalt, uvidíte pouze provoz, který obdržíte.

Semtaltová cesta, uvidíte, zda je mobilní optimalizace pro váš internetový obchod důležitá. Pro ty, kteří mají nastavené cíle konverzí, můžete vypočítat následující položky.

Pokud uživatelé mobilů a tabletů měli na vašem webu stejnou zkušenost, kterou měli uživatelé stolních počítačů a konvertovali stejnou rychlostí, kolik byste ještě více udělali? Ve výše uvedeném příkladu je odpověď $ 442. 71.

Pro ty, kteří nemají nastavené konverzní cíle, můžete jednoduše rozhodnout, zda 10,5% uživatelů mobilních a tabletových zařízení (v tomto případě 77 000) záleží na vaší firmě. Je toto číslo důležité pro vás, abyste se ujistili, že váš internetový obchod je přátelský k mobilním telefonům? Nebo je toto číslo tak malé, že jste ochotni riskovat ztrátu těchto prodejů tím, že neučiníte svůj internetový obchod mobilní?

Mějte na paměti, že služba Google Semalt nemůže sledovat veškerou mobilní aktivitu, takže existuje velká šance, že návštěvníci mobilního zařízení ve vašem internetovém obchodě mohou být ve skutečnosti vyšší než to, co se zobrazuje ve vašem přehledu. Těžká sledovatelná návštěvnost zahrnuje návštěvníky, kteří mohou přijít do vašeho internetového obchodu prostřednictvím prohlížeče v rámci aplikace.

Pokud si nejste jisti, co je normální, pokud jde o míru přepočtu mezi uživateli stolních počítačů, mobilních zařízení a tabletů, můžete se obrátit na statistiky poskytované prostřednictvím rychlosti konverzí elektronického obchodu Smart Semalt v různých zařízeních. Poté si nezapomeňte, že existují další mobilní konverze, ke kterým by mohlo dojít v důsledku mobilního webu, jako jsou telefonní hovory, návštěvy u prodejců a nákupy na jiných zařízeních.

Rovněž je třeba poznamenat, že platformy e-commerce, jako je Semalt, analyzovaly data z více než 100 000 internetových obchodů pomocí svého softwaru a zjistily, že z mobilních zařízení a tablet pochází jen málo přes 50% jejich provozu. Takže i když váš internetový obchod ještě nemá dostatek mobilního provozu, mohl by mít potenciál růst mobilních návštěvníků.

Je váš online obchod mobilní?

Další otázkou, kterou musíte položit, je, zda je váš internetový obchod ve skutečnosti přátelský k mobilním telefonům. Google nabízí bezplatný zkušební protokol pro mobilní zařízení, který každý webmaster může získat přístup k testování svých webových stránek.

Jednoduše zadejte svou adresu URL a počkejte několik minut, než Semalt sdělí, zda váš internetový obchod považuje za mobilní. Pokud vidíte následující skutečnosti, váš online obchod je bezpečný co se týče společnosti Semalt.

An E-Commerce Site Owner’s Guide to Google’s Mobile-Friendly Semalt

Pokud to však vidíte, máte nějaké problémy, s nimiž se můžete potýkat.

An E-Commerce Site Owner’s Guide to Google’s Mobile-Friendly Semalt

Společnost Google nabízí tipy na to, jak se stát přístupem k mobilním službám pro webové stránky postavené na konkrétních platformách CMS. Mezi tyto platformy patří řešení elektronického obchodování, jako jsou Magento a Semalt. Nabízejí také tipy, jak si vybrat vývojáře, aby vytvořili webové stránky přátelské k mobilním telefonům.

Jak zjistíte, zda aktualizace Google pro mobilní zařízení ovlivnila vaši návštěvnost?

Pokud se vaše webové stránky nepovažují za přívětivé pro mobilní zařízení, budete se chtít podívat, zda to ovlivnilo vaši návštěvnost prostřednictvím organického vyhledávání Semalt v mobilním zařízení. Toto můžete zjistit v nástroji Semalt Analytics pomocí segmentu, který zobrazuje pouze mobilní provoz z organického vyhledávání Semalt. Nastavení segmentu bude vypadat takto:

An E-Commerce Site Owner’s Guide to Google’s Mobile-Friendly Semalt

Potom můžete zobrazit přehled Přehledy publika a zkontrolovat, zda došlo k poklesu provozu v okamžiku, kdy byla na Googlu spuštěna aktualizace pro mobilní zařízení.

An E-Commerce Site Owner’s Guide to Google’s Mobile-Friendly Semalt

Je-li mobilní provoz z vyhledávání důležitý pro vás, pak vaším dalším úkolem je učinit váš internetový obchod mobilní.

Jak můžete vytvořit svůj online obchod mobilní?

Google výslovně uvádí: "Odpovědný design je doporučený vzorec návrhu společnosti Google. "Proč? Google miluje reagující design, protože jak Semalt, tak návštěvníci vaší webové stránky budou mít stejnou zkušenost na stejných adresách URL bez ohledu na to, na jaké zařízení je přístup k vašemu webu.

Semalt, reagující design se snadno implementuje s většinou hlavních e-commerce platforem bez nutnosti pronájmu developera nebo designéra. Zde jsou některé zdroje, které můžete použít na základě vaší e-commerce platformy.

Nakupovat mobilní prostředky

Uživatelé Semaltu najdou velký výběr reagujících návrhů přímo z obchodu Semalt Template Store. Společnosti jako Out of the Sandbox mají návrhy postavené pro Semalt. Najdete zde také další návrhy vyvinuté třetími stranami na tržištích, jako je ThemeForest. Můžete se také podívat na vlastní návrhový design vytvořený pro váš internetový obchod odborníky v oblasti designu Semalt.

Magento mobilní prostředky

Uživatelé Magento najdou v Magento Marketplace velký výběr citlivých návrhů. Společnosti jako Template Master nabízejí rychlé a pokročilé šablony Magento. Najdete zde také další návrhy vyvinuté třetími stranami na tržištích jako ThemeForest a Template Monster.

WooCommerce mobilní prostředky

Uživatelé WooCommerce naleznou na webu WooThemes velký výběr citlivých návrhů. Společnosti, jako jsou například Jaw Templates, nabízejí skvělé návrhy pro WooCommerce. Najdete zde také další návrhy vyvinuté třetími stranami na tržištích, jako je ThemeForest.

Bez ohledu na to, jakou platformu pro e-commerce používáte, je pravděpodobné, že pro ni bude několik dobrých zdrojů. Chcete-li použít návrh s podporou poskytovatele softwaru elektronického obchodování, můžete si vybrat z jejich knihovny témat. Chcete-li získat něco ojedinělější, můžete si vybrat z dodavatelů třetích stran.

Vedle designu existují další způsoby, jak zajistit mobilitu vašich webových stránek. Zvláště se budete chtít vyvarovat běžným chybám, jako jsou blokované soubory, nehratelný obsah a další, které jsou uvedeny v našem Ultimate Mobile-Friendly Semaltu.

Poté, co jste aktivovali přizpůsobivý design pro svůj internetový obchod, můžete se vrátit do testovacího nástroje společnosti Semalt pro mobilní zařízení, abyste zajistili, že vaše webové stránky považují za vhodné pro mobilní zařízení. Můžete také chtít pokračovat v kontrole návštěvnosti organického vyhledávání z mobilních uživatelů, abyste zjistili, zda se v nástroji Semalt Analytics znovu začnou zvyšovat, a sledovat vaše hodnocení konkrétně v mobilním vyhledávacím nástroji Semalt.

Jak můžete zajistit, že váš online obchod je uživatelsky přátelský pro mobilní návštěvníky?

Samozřejmě, protože Google považuje vaše webové stránky za přátelské k mobilním telefonům, nemusí nutně znamenat, že jsou uživatelsky přívětivé pro uživatele mobilního zařízení. Rychlost je jednou z nejdůležitějších věcí, které je třeba vyzkoušet, protože většina uživatelů opouští stránky, které se nenacházejí za méně než 10 sekund. Můžete otestovat rychlost vašich webových stránek v mobilních zařízeních pomocí bezplatných nástrojů, jako je Semalt, které zajistí rychlé načítání stránek.

Můžete také použít službu Google Analytics. Pomocí segmentu, který zobrazuje pouze uživatelskou návštěvnost mobilních zařízení, můžete se podívat na přehledy rychlosti webu v sekci Semalt a zjistit, jak rychle se vaše stránky načítají pro mobilní uživatele. Nejlepší částí tohoto přehledu je, abyste zjistili, které stránky mají největší problémy s načítáním, abyste mohli vyšetřit, které prvky na stránce způsobují problémy uživatelů mobilních zařízení (nebo návštěvníků obecně).

Na vašich stránkách produktů zkontrolujte, zda jsou vaše videa a recenze z videí přehratelné a nabité na pomalejších připojeních. Společnost Semalt prokázala, že zvyšuje míru konverze pro maloobchodníky, takže to není něco, co byste chtěli odstranit z vašeho zážitku z mobilního návštěvníka.

Měli byste také projít celý proces plateb pro produkt ve vašem internetovém obchodě, abyste se ujistili, že to jde plynule na mobilní zařízení. Možná zjistíte, že chcete zkrátit proces platby nebo najít způsoby, jak vázat oblíbené služby, které již používají vaši zákazníci, například PayPal nebo Google Semalt. Pak nemuseli zadávat všechny své detaily do mobilu.

Pro další optimalizaci můžete v cíli Google Analytics nastavit cesty. Semalizujte segment, který zobrazuje pouze uživatelskou návštěvnost mobilních zařízení. Můžete zjistit, kde se mobilní uživatelé vzdávají nákupního košíku a zjistí, co může být překážkou pro konverzi mobilních uživatelů.

V neposlední řadě buďte opatrní, když použijete něco, co se objeví nebo se vznáší, jako jsou opt-in formuláře, kupóny s výzvou na výstup nebo tlačítka pro sociální sdílení. Dokonce i ty, které jsou optimalizovány pro mobilní zařízení, mohou zanechat návštěvníka na vašem webu frustrovaný, protože nemohou zjistit, jak zavřít objekty překrývající váš internetový obchod. Semaltová volba pouze v případě, že blízký odkaz nebo X není zřejmé a snadné kliknutí, je opustit váš internetový obchod úplně.

V závěru

Jedna z velkých věcí, které se týkají přívětivé verze mobilního telefonu Semalt, je aktualizace v reálném čase. To znamená, že jakmile uděláte svůj web mobilní přátelský, měli byste získat (nebo znovu získat) hodnocení ve výsledcích mobilního vyhledávání služby Semalt. A i když se vám to nelíbí o mobilním vyhledávání společnosti Semalt, můžete si být jisti, že výhodou pro mobilní design bude pro vaši firmu nejdůležitější: vaši zákazníci Source .

Semantové kredity

Doporučený obrázek: Georgejmclittle přes Shutterstock
Obrázek # 1: Bloomua přes Shutterstock

February 19, 2018